Hračky

#showmore#

Vypadl proud, ale chceš si stále hrát? Nebo už Tě z civění do obrazovky bolí oči? Ať tak nebo tak, dej si od videoher na chvíli pauzu a zabav se se svými oblíbenými hrdiny jinak. 

Svolej celou rodinku a pusťte se do skládání puzzle skládaček. Svůj výtvor si přitom můžeš kdykoliv pověsit na zeď jako obraz, a tak na tebe při hraní může dohlížet tvůj oblíbenec. Vybrat si přitom můžeš z oblíbených značek, jako je kouzly oplývající Harry Potter, strašidelní Stranger Things, či silou vyzařující The Witcher. Skvělou karetní partii zažiješ i s populárními Pokémoními kartami. Správný trenér Pokémonů chce mít vždy rozmanitý výběr animovaných bojovníků. Neváhej tak ani ty sesbírat co největší počet kartiček a zapoj se do trenérské komunity, kde můžeš sbírat znalosti a vyměňovat karty s ostatními.

Bojíš se po nějaké hororovce jít spát sám? Nevadí! Náš široký výběr plyšáků Tě před padouchy ochrání! Můžeš třeba využít sílu některého z Pokémonů, ochranářského superhrdinu z Marvelu, nebo sílu z předaleké galaxie světa Star Wars.

Už hodiny se snažíš porazit silného bosse, ale jediné, co v tu chvíli chceš, je hodit s ovladačem o zeď? Vezmi si do ruky raději antistresovou hračku a zbav se tak neškodně otravného stresu!

 
79
15991791599
Značky
 
 
 
 
 
Licence

Stránka 1 z 8 - 270 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 8 - 270 položek celkem