GTA 6 - Kdy dorazí pokračování fenomenální série a jak bude vypadat?

Článek o hře GTA 6 zatím vychází z nejrůznějších spekulací a neověřených zdrojů. Zatím je tedy potřeba některé informace brát s rezervou, neboť se stále čeká na oficiální představení od společnosti Rockstar. A ta je známá tím, že své hry ukazuje až několik měsíců před vydáním. GTA 6 rozhodně nebude výjimkou.

GTA 6 - Obsah

▶️ GTA 6: Datum vydání a platformy

▶️ GTA 6: Velký únik informací - září 2022

▶️ GTA 6: Čeština a lokalizace

▶️ GTA 6: Vývoj hry

▶️ GTA 6: Příběh a postavy

▶️ GTA 6: Herní svět a délka hry

▶️ GTA 6: Multiplayer

▶️ GTA 6: Shrnutí

 

GTA 6: Datum vydání a platformy

GTA 6 je předmětem častých diskuzí hráčů a aby také ne, když se GTA 5 stalo veleúspěšným kouskem, co se prodejů i kritiky týče. Jen těžko bychom mohli hledat momentálně očekávanější titul než pokračování této kultovní městské akce. Ačkoliv od vydání GTA 5 uplynulo už dlouhých 9 let, tak nemáme žádné zprávy o tom, že by se šestý díl měl objevit brzy. Nicméně, nějaké ty střípky stále unikají, tak se na ně pojďme podívat.

Velkou záhadou je samozřejmě datum vydání. Ačkoliv se před pár lety většina zdrojů shodovala na tom, že GTA 6 vyjde začátkem nové generace konzolí, tak se tak nestalo. Hra byla teprve oznámena, což znamená, že nejdříve bychom se mohli dočkat nejdříve v roce 2023. Dá se tedy předpokládat, že další GTA vyjde už výhradně na nové konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Zejména proto, aby nebyl vývoj brzděn předchozí generací konzolí.

Některé spekulace hovoří o tom, že společnost Sony měla za ohromné peníze (mluví se až o 750 milionech dolarů) zaplatit za exkluzivitu na GTA 6. Ta by zřejmě spočívala v tom, že by se GTA 6 v prvním roce podívalo pouze na PlayStation 5. Momentální situace naznačuje, že by GTA 6 skutečně mohlo vyjít už v roce 2023. Tím jednoznačně odpadá varianta, že by se hra dostala na konzole PlayStation 4 a Xbox One. Rockstar se v tomto ohledu určitě nebude chtít opírat o starý hardware.

Zvěsti také hovoří o tom, že GTA 6 dorazí až v roce 2025. Tvrdí to Tom Henderson, který stojí za úniky ohledně sérií Call of Duty a Battlefield. Sám dodává, že informace má z třetí ruky a není blíže samotnému vývoji.

Rok 2025 je zatím interně stanoven proto, aby se Rockstar vyhnul šílenému přepětí svých zaměstnanců a hru mohl v klidu dokončit. Už za podmínky při vývoji titulu Red Dead Redemption 2 se na studio snesla velká kritika.

zdroj obrázků: Rockstar Games

Další vlna informací o vydání hry Grand Theft Auto 6 (GTA 6) se valí z různých diskuzních fór atd. Dva zdroje nyní informují o tom, jak situace vypadá a jak by se mohla vyvinout. Rozdíl mezi predikcemi je zhruba rok, což dává naději na to, že se GTA 6 dočkáme v následujících dvou letech.

Jeden ze zdrojů tvrdí, že GTA 6 dorazí v roce 2023. Spíše bychom měli počítat s koncem příštího roku. Nicméně samotné odhalení hry by mohlo proběhnout už letos. Leaker pod přezdívkou Tez2 má dobré kontakty v Rockstaru a navíc upozorňuje na to, že se tím naplní jakýsi pravidelný cyklus s jakým Rockstar vydává nové hry. Od Red Dead Redemption 2, které bylo posledním velkým titulem studia, uběhne v tu dobu 5 let, což by bylo ideální k přivedení nové hry.

Je však třeba zdůraznit, že leaker spíše předpokládá, že se jedná o GTA 6. Ve hře totiž zůstává varianta, že bude oznámena jako další hra Bully 2 nebo dokonce remake hry Red Dead Redemption. Novinář Tom Henderson totiž tvrdí, že na posledním The Game Awards mělo být Bully 2 představeno, ale na poslední chvíli bylo oznámení posunuto.

Druhý zdroj je z prostředí finanční analytiky. Díky nákupu společnosti Zynga, která nově bude patřit pod Take-Two byly zveřejněny dokumenty, které předpovídají, že během fiskálního roku 2024 (ten končí 31. března 2024, což nahrává vydání na podzim 2023), dojde k vydání GTA 6. Očekávaný růst by měl být o 14 % a Take-Two předpokládá, že mu to vynese 9 miliard dolarů.

Analytici ze společnosti Jefferies jsou tedy přesvědčeni, že takhle velký růst může předvídat pouze jediné. Rockstar na konci roku 2023 dodá na trh velmi silný titul, čímž by mohlo být GTA 6. Jen pro zajímavost uvedeme, že pokud se tak stane, tak od vydání GTA 5 uplyne neskutečných 10 let. Podobně se finanční zprávy tvářily před lety podobně, když měla vyjít hra GTA 5.

Otázkou je, jaká je skutečná realita, neboť poslední zprávy nejsou příliš přívětivé. Rockstar má s vývojem značné problémy, a navíc se spekuluje o tom, že po odchodu Dana Hausera byla hra opět restartována a vývoj začal nanovo. Je však naprosto jisté, že GTA 6 je v aktivním vývoji a má nyní absolutní prioritu.

 

GTA 6: Velký únik informací - září 2022

Informace ze září 2022

O velký poprask na internetu se postaral únik videí ze hry Grand Theft Auto 6. V tuto chvíli nelze 100% ověřit, že se jedná skutečně o záběry z GTA 6, ale v zásadě se na tom shodují i velké herní weby. K dispozici je několik desítek videí, které ukazují, jak vypadá rozdělaná verze hry. Na nich můžete vidět loupeže, přestřelky, honičky s policií a mnoho dalšího. Prostředí připomíná GTA: Vice City, nicméně si dovolíme podotknout, že v mnoha ohledech hra připomíná GTA 5.

Na videích vystupuje Lucia ovládaná hráčem a Jason, kterého řídí umělá inteligence. Veškerá videa zachycují rozdělané verze, čímž není vidět úplně finální výsledek a pochopitelně se může stát, že hra nakonec dostane nový grafický kabát. Některá videa obsahují stopy po PS4, což je v tomto případě dost nepravděpodobné, neboť nové GTA zcela jistě nedorazí na starou generaci. Určitě bude zajímavé sledovat, zda se k úniku nějak vyjádří studio Rockstar nebo ne. Poněkud podezřelé je, že videa jsou zatím všude bez potíží dostupná, což by spíše nahrávalo tomu, že jde o velmi zdařilý fake.

 


Informace z července 2022

Ohledně GTA 6 se nyní objevil velký únik informací, který jen těžko lze ověřit. Nicméně na Redditu se objevil 121 stránkový dokument, který přinesl mezi ostatní uživatel GTA_VI_Leak. Je třeba se připravit na to, že může jít o zcela vybájené představy a někdo se pouze snaží být zajímavým. Nicméně jsou v něm popsané zajímavé věci, takže se pojďme podívat na to, co nejzajímavějšího se v dokumentu objevilo.

Dle všeho hra GTA 6 poběží na nejnovější verzi enginu RAGE, což není velké překvapení, neboť na něm běží i hry Red Dead Redemption 2, GTA 5, Max Payne 3 a další. Velikost herní mapy by měla být 360 kilometrů čtverečních. Na ní bychom měli najít části jako Liberty State, Carcer City, Vice City a Cottonmouth. Prolog se má odehrávat v Jižní Americe. Příběh se má zaměřit na tři různé charaktery, jako tomu bylo u GTA 5. Konkrétně půjde o Ricarda, Caseyho a Rose. Rose bude vůbec první hlavní ženský charakter série. Titul má zabrat 75 hodin v příběhové linii a celý děj se bude odehrávat v roce 2023.

Ricardo má být bývalým kolumbijským zvláštním agentem, který touží po moci a bohatství. Drtivou většinu své vojenské kariéry se účastnil kolumbijského konfliktu. Celkem rychle si tak získal jméno a postavení. Rose se má hodně podobat postavě Luise z GTA 4. Ačkoliv je navenek velmi milá a dobromyslná, tak opak je pravdou. Poté, co přišla o manžela se z ní stala doslova bestie, která udělá cokoliv pro získání moci. Rose se má zamilovat do Ricarda, takže k sobě budou mít postavy velmi blízko. Posledním z partičky je Casey, který je přirovnáván k Trevorovi svou drsností, ale nejde o žádného blázna.

Zajímavě pak zní to, že ve hře se objeví postavy, které známe z předchozích dílů. Konkrétně by měli objevit Nikko Bellic, Bruce Kibutze, Poppy Mitchell, Bruce Spade, Miranda Cowan, Gay Tony, Candy Suxx, Yusur Amir a Juan Strickler. Leak zmiňuje také Nikkova bratrance Romana, ten však zemřel v průběhu čtvrtého dílu.

Pak jsou tu samozřejmě herní možnosti a aktivity. Půjde zajít na burzu a obchodovat, získávat nemovitosti, zahrát si golf, šachy, tenis, bowling, basketbal, půjde také zajít do kina, plavat, surfovat či hrát arkádové hry.

Celý příběh má být rozdělen minimálně na tři velké akty a nebudou chybět prolog a epilog. V první části se máme podívat do Vice City. Tam budeme hrát za Ricarda postupně zvyšovat jeho reputaci z obyčejného pašeráka. Jeho příběh se zkomplikuje specifickou událostí a má pokračovat pak ve třetím dějství. Druhá kapitola se věnuje Caseymu, který se má zaplést s Little Jacobem z GTA 4. Třetí akt má nabídnout všechny tři postavy, ale hlavním hrdinou má zůstat Ricardo.

Zajímavou změnou v hratelnosti bude to, že tentokrát bude jedna z postav u policie. Konkrétně jde o Rose, která bude moci během hraní přivolat posily na místo činu nebo bude moci kooperovat s operačním ve chvíli, kdy bude nahánět nějaké zločince. Jednou ze speciálních aktivit má být pátrání po masových vrazích, kteří za sebou nechávají stopy či vzkazy.

GTA 6 má být oznámeno v roce 2023 s tím, že její vydání se plánuje na konec roku 2024. Rozpočet na vývoj je 500 milionů dolarů a na marketing půjde dalších 100 milionů dolarů. Rockstar předpokládá, že za první den utrží miliardu dolarů.


zdroj obrázků: DualShockers

 

GTA 6: Čeština a lokalizace

Dá se předpokládat, že s největší pravděpodobností se češtiny v GTA 6 nedočkáme. Rockstar hry jsou známé tím, že zejména na PC platformě je možné je různě upravovat a vylepšovat s čímž přichází i fanouškovské češtiny, ale na oficiální české titulky bychom příliš nevsázeli. Ačkoliv patří Grand Theft Auto (GTA) k nejprodávanějším a nejhranějším videohrám na českém trhu, tak je nepravděpodobné, že by tak kolosální hru distributor nechal přeložit.

 

 

Výjimečná odměna pro Tebe

Stačí kliknout na ikonku níže a vše se dozvíš

10

GTA 6: Vývoj hry

Trvalo to dlouhé roky, ale konečně jsme se dočkali. GTA 6 bylo oficiálně potvrzeno studiem Rockstar. Aktivně se na něm už pracuje a bylo k tomu vydáno tiskové prohlášení, které nás utvrzuje v tom, že se snad v nejbližších letech dočkáme.

„Při tak bezprecedentní dlouhověkosti GTA V se nás mnoho lidí ptalo na nový přírůstek do série Grand Theft Auto. V každém novém projektu, do kterého se pustíme, je naším cílem posunout se ještě dále než předtím. S radostí tak potvrzujeme, že aktivní vývoj dalšího dílu série Grand Theft Auto je v plném proudu. Těšíme se, až budeme připraveni sdílet více, takže prosím sledujte Rockstar Newswire kvůli oficiálním podrobnostem. Jménem celého našeho týmu vám děkujeme za vaši podporu a nemůžeme se dočkat, až s vámi vykročíme vstříc budoucnosti!”

Snad se bližších informací o GTA 6 dočkáme už tento rok. Ostatně s touto informací se připomíná i fakt, že Rockstar má od minulého roku patentován nový systém navigace pro NPC postavy. V reálu to tedy znamená, že se ostatní řidiči budou chovat realističtěji v dopravním provozu.

Vývoj dostává v Rockstaru maximální prioritu. Veškeré remastery a remaky byly zrušeny či pozastaveny a studio nyní vyvíjí maximální koncentraci k tomu, aby GTA 6 bylo vyvíjeno primárně. Přispěl tomu také fakt, že po letech mlčení Rockstar ukončil mlčení a oficiálně potvrdil, že se na hře aktivně pracuje.

Rockstar nově nabízí přes 200 pracovních pozic, které má napříč svými pobočkami. Drtivá většina nabízených míst je z poslední doby, což naznačuje, že vývoj hry konečně směřuje k aktivní fázi. Dalším vodítkem k tomu, že zaměření Rockstaru na GTA 6 je maximální je i fakt, že do Red Dead Redemption Online byla nyní ukončena podpora a nový obsah. Veškeré zdroje teď jdou pouze jedním jediným směrem.

Aktivní vývoj GTA 6 však neznamená, že by se úplně zanevřelo na zbytek této série. Rockstar nyní přinesl speciální rozšíření do GTA Online. To nese název The Criminal Enterprises. Dle popisu tohoto dodatku se tvůrci inspirovali aktuální situací ve světě: „Ekonomika jižního San Andreas je v krizi. Ceny benzinu vystoupaly na rekordní úroveň, v zásobních řetězcích je chaos a stát sužuje divoká vlna veder.“

Tyto příšerné podmínky hodlají využít zločinci, majitelé nočních klubů, motorkáři, obchodníci se zbraněmi a mnoho dalších. Těšit se tak můžeš na nové mise, vylepšení a kontrakty. Během léta se má vyjít další dodatečný obsah do hry.

Francouzský magazín Rockstar Magazine před nějakou dobou přinesl informaci o tom, že vývoj GTA 6 je doslova peklem. Rockstaru se nedaří vývoj korigovat a hra se často ocitá v problémech. GTA 6 prošlo už několika restarty a poslední měl proběhnout dokonce nedávno. Konkrétně v předminulém roce, když odešel ze studia jeden ze zakladatelů a hlavních scénáristů Dan Houser. Ten má na svědomí vynikající scénáře k sérii Red Dead Redemption a GTA V.

Pro Rockstar je prý velmi těžké přinést ještě velkolepější hru, než byl její předchůdce, což vede k odkladům a restartům. Dle všeho je možné, že Dan Houser odešel kvůli tomu, že jeho vize nebyla akceptována, ale toto se zřejmě nikdy nedozvíme. Původně prý bylo v plánu odhalení hry už v roce 2020. Díky pandemii a problémům s vývojem se však odhalení odkládá na neurčito.

Francouzský zdroj také tehdy potvrdil, že kromě remasteru GTA trilogie, vzniká také remaster hry Red Dead Redemption z roku 2010. Ten má dorazit na aktuální i starší generaci konzolí, ale dle všeho jej čeká ještě dlouhá cesta za dokončením.

Rockstar se snaží s každým dalším dílem série Grand Theft Auto nabídnou čím dál tím lepší grafické provedení. Příkladem budiž předchozí GTA 5, které dokázalo z PlayStationu 3 a Xboxu 360 vymáčknout doslova maximum. Podobně na tom bylo svého času i Grand Theft Auto: San Andreas, které vytáhlo z PlayStationu 2 nevídané výkony.

Na PlayStation 4 a Xbox One zase Rockstar exceloval s titulem Red Dead Redemption 2. Podle nových zvěstí má GTA 6 posunout grafickou úroveň o značný kus dále. Skok má být skutečně výrazný, neboť Rockstar hodlá šokovat celý herní průmysl. Znovu má být použit interní engine RAGE, který dorazí se svou devátou generací.

 

GTA 6: Příběh a postavy

Asi spousta hráčů by byla ráda, pokud by se vrátily oblíbené hlavní postavy z GTA 5. Je však téměř 100%, že budou v šestém díle postavy úplně nové, byť nelze vyloučit případné cameo. Samotný příběh GTA 5 může skončit několika způsoby, kdy ani nemusí zůstat různé hlavní postavy naživu. Prostor pro pokračování je tu tedy spíše teoretický.

Hodně se hovoří o možnosti hrát za ženu. Ženské charaktery se v posledních letech dostávají do popředí a těší se poměrně velké oblibě, pakliže jsou dobře zpracovány. Své by o tom mohla vyprávět archeoložka Lara CroftTomb Raider nebo archeoložka Layla Hassan (potažmo Kassandra) z Assassin's Creed. Dle posledních informací se má žena skutečně objevit. Mělo by jít o druhý charakter, který doprovodí mužského protagonistu. Zatím není jasné, zda budou postavy na jedné straně barikády nebo si půjdou vzájemně po krku. Nedávné spekulace naznačují, že by ženskou postavu mohla ztvárnit herečka Eva Mendes (Ghost Rider, Tenkrát v Mexiku).

GTA nám zatím hlavní ženské charaktery v rámci příběhové kampaně nenabídlo. Objevují se pouze v rámci online zápolení či vedlejší postavy nebo jako náhodná NPC. Uvidíme tedy, kterému pohlaví dá nakonec Rockstar přednost. Nejžhavější spekulací je, že jednou z hlavních postav bude pašerák drog Ricardo.

Zatím je předmětem spekulací i to, zda se titul bude zaobírat více hratelnými postavami nebo jen jednou. V Red Dead Redemption 2 je hratelná postava pouze jedna, vyjma některých kapitol. GTA 5 bylo od začátku postavené na tom, že se dalo přepínat mezi 3 hlavními postavami, a to naprosto kdykoliv. Bude tohle možné i v dalším GTA 6?

Další spekulace o příběhu tvrdí, že bychom se mohli dočkat příběhu dvou sourozenců. Mělo by jít o bratra a sestru, kteří se po smrti rodičů rozdělí a každý žije svůj život. Tuto situaci nám údajně nabídne prolog hry, který se má odehrávat v roce 2003. Více toho ale leaker Matheusvictorbr neprozradil.

 

GTA 6: Herní svět a délka hry

Grand Theft Auto 6 zatím úzkostlivě tají i zasazení hry. Není tedy zatím příliš jasné, kam nás hra vezme tentokrát. Návrat do Liberty City nebo Los Santos by byl zřejmě zbytečný. Ani se příliš nepředpokládá, že by Rockstar udělal v novém zbylá dvě města z GTA: San Andreas – Las Venturas a San Fierro.

Často se spekulovalo nad tím, že by konečně mohla přijít na řadu Evropa či Asie. Pravdou je, že série se do Evropy podívala jen jednou, a to v titulu GTA: London 1961, které vyšlo v roce 1999. Bohužel už samotný pracovní název GTA 6 dává tušit, že série zůstane na americkém kontinentu. Project Americas je totiž více než výmluvný. Těžko říct, zda by se mohlo ještě něco změnit, ale poslední spekulace už hovoří o konkrétnějším zasazení.

Tvůrci z Rockstaru se prý chtějí zasazením dostat někam ke GTA: Vice City. To znamená, že bychom se měli dočkat upravené verze Miami. S tím se opět nabízí návrat do 60. let minulého století, a to zejména do období, kdy byly v Miami drogy na každém kroku a dodával sem svůj fet Pablo Escobar společně s kartelem z Cali.

zdroj obrázků: Rockstar Games

Další úniky pochází z Redditu, avšak od poměrně ověřených uživatelů, kteří již dříve odhalily některé zásadní podrobnosti z herního odvětví. Dá se tedy předpokládat, že by se i tentokrát mohly trefit. Ti hovoří o tom, že se GTA 6 bude odehrávat o malinko později. Konkrétně v 70. a 80. letech minulého století. Insideři tvrdí, že jedním z měst má být přímo Vice City a druhým jakási variace na Rio de Janeiro. Poslední leak naznačuje, že by ve hře měla být Florida s hlavním centrem dění v Miami. Nicméně je dost možné, že autoři nás zavedou i do jiných oblastí. Příkladem budiž celá kapitola na ostrově Guarma v Red Dead Redemption 2.

Podle tvrzení Toma Hendersona se autoři zaměřují hodně na multiplayer a hra se má odehrávat v novodobém Vice City (to vcelku odpovídá zvěstem o Miami). Rovněž potvrzuje, že se dočkáme více různých hrdinů. Titul by měl do budoucna dokonce růst, jak obsahově, tak i mapou, díky dalším rozšířením!

Hodně častou a opakovanou informací je fakt, že hra GTA 6 nabídne kompletně zničitelné prostředí. Díky tomu bychom měli vidět dopady svých činů v rámci mapy po celou dobu hraní. Svět má reagovat na to, jak se v něm hráč chová a to po všech stránkách. To zní poměrně divoce, ale údajně v tomto chtějí autoři posunout nový díl gangsterské akce o notný kus dále.

Zatím se tedy nepotvrzuje poměrně oblíbená spekulace o tom, že GTA 6 nabídne všechna dosavadní města nebo dokonce celé Spojené státy. Byť je tato představa velmi lákavá, tak se nedá očekávat, že by se skutečně naplnila.

gta5-1

zdroj obrázků: Rockstar Games

GTA 6: Multiplayer

Stejně jako je tomu u GTA 5, tak se očekává, že ani GTA 6 nezůstane pozadu. Řeč je samozřejmě o GTA Online, které s vydáním dalšího dílu dostane zcela novou podobu. Hráči se budou moci těšit na zcela nové prostředí, vyšperkované možnosti přizpůsobení postavy a svého vozidla a spoustu dalšího. Přítomný bude nějakou formou i režim battle-royale a tvůrci určitě přijdou na to, jak multiplayerová klání ještě vylepšit a zatraktivnit. V tuto chvíli ale nemáme bližší informace o tom, co konkrétně bude GTA 6 v rámci multiplayeru nabízet. Snad se to brzy dozvíme.

 

GTA 6: Shrnutí

O největší poprask kolem titulu GTA 6 se zatím postaral známý leaker - JackOLantern1982. Dle něj je několik zásadních informací, o které se z vývoje už může podělit. Jaké to jsou?

 • GTA 6 je ve vývoji od roku 2012. Do roku 2015 probíhala preprodukce a poté začal aktivní vývoj. Do té doby se Rockstar zaměřoval hlavně na Red Dead Redemption 2. Aktivně je hra ve vývoji něco kolem 7 let.
 • Aktivní vývoj směřující k dokončení hry GTA 6 začal v polovině roku 2022.
 • Potvrzeno, že GTA 6 má kódové označení PROJECT AMERICAS.
 • Příběh by měl  údajně zabrat přibližně 75 hodin.
 • Dle všeho budou skutečně dvě města, a to Vice City a variace Rio de Janeira + objeví se v drobných misích i Liberty City (nepůjde o open-world město).
 • Postavy mají být tři, a to již zmíněný Ricardo, poté Rose a Casey. Ricardo má být malým drogovým dealerem, který však naváže větší kontakty a stane se postupně drogovým baronem. Hra se prý poměrně dost inspiruje seriálem Narcos.
 • Ve hře má být k dispozici ohromné vězení, které bude plně hratelnou částí.
 • Příběh bude vyprávěn pomocí kapitol, jako tomu bylo u Red Dead Redemption 2. Hovoří se konkrétně o 3 aktech + prolog a epilog.
 • Hra má reflektovat to, že budovy a vozidla postupem času realisticky stárnou. Dokonce má fungovat kompletní ekonomika. Příkladem budiž to, že některé drahé vozy získávají časem na vyšší hodnotě.
 • Objeví se Martin Madrazo, jako vedlejší postava, kterou můžeš znát z GTA 5. Spíše tu má ale vystupovat jeho mladší syn, pro kterého budeš plnit některé mise.
 • Zbraně bude možné využít jen podle toho, co bude postava schopna unést. Podobně jako v Red Dead Redemption 2.
 • Auto zde má podobnou funkci jako v Red Dead Redemption 2. Můžeš si v něm vozit různé předměty, zbraně nebo dokonce náhradní oblečení.
 • Ve hře se bude převážně mluvit anglicky, ale bude obsahovat i hodně španělštiny a dalších jazyků, což znamená, že budeš často číst titulky.
 • Hra vyjde jen na next-gen konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Bude plně využit jejich potenciál, neboť v době vydání budou konzole už přibližně 4-5 let na trhu.
 • Rozpočet hry má být údajně 500 milionů dolarů, přičemž dalších 100 milionů poslouží na marketingové účely.
 • GTA 6 by mělo dorazit na trh v roce 2024. Spíše se odhaduje, že se tak stane na podzim. Rockstar si však interně nechává rezervu, že by hru mohl posunout na rok 2025.
 • GTA 6 by mělo být představeno v roce 2023. Shoduje se na tom více zdrojů. Zřejmě půjde o první teaser.

 

Mohlo by tě bavit

  

Jak se tedy na GTA 6 těšíš? My poměrně hodně a vůbec nepochybujeme o tom, že to bude úchvatná pecka. Uvidíme, zda se tyto spekulace potvrdí či nikoliv. GTA 6 se snad dočkáme do dvou let. Dej nám vědět na Facebooku svůj názor ohledně šestého dílu!


Autor: Martin Pilous

Pokud chceš mít zprávy nejen o hře GTA 6 z první ruky, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.