Herní konzole

#showmore#

Máš doma spoustu her, ale žádnou herní mašinu? Žádný strach, u nás si vybereš jak z těch nejnovějších, tak i straších kousků. Koukni třeba na žádaný PlayStation 5 a užij si všechny slavné exkluzivní tituly. Podobnou nabídku ti zprostředkuje také jeho starší bratříček, PlayStation 4, který si svou pověstí už získal srdce mnoha hráčů. Pro zaryté retro nadšence tu potom čeká legendární PlayStation 3 spolu se zástupem kultovních titulů.

Fanoušci týmu zelených zase naopak ocení naši nabídku nejnovějších konzolí Xbox Series X|S a s tím i plejádu exkluzivních her. Nechceš hned přecházet na nejnovější generaci, ale pořád si užít známé pecky? Tomu samozřejmě rozumíme. Mrkni například na Xbox One, který i nadále nabízí spoustu známých a oblíbených her. Svou popularitu si rovněž drží také světoznámý Xbox 360, který spolu s kinectem je tou pravou zábavou pro rodinné večery.

Ať už pravidelně cestuješ, vyrážíš na dovolenou, nebo relaxuješ na pohovce, určitě ti skvělou společnost udělá hybridní Nintendo Switch. Díky svému unikátnímu provedení si hraní užiješ jak doma, tak na cestách. Spolu s řadou povedených titulů se tak tato konzole stává perfektním přenosným parťákem.

A pokud si rád zavzpomínáš na staré časy hraním starších titulů, pak zamiř do naší sekce Retro, kde najdeš konzole nabízející klasické hry z 80. a 90. let minulého století.

Už máš svou novou konzoli vybranou? Vylepši si ji různým příslušenstvím a získej tak ještě větší zážitek z hraní. Koukni na naší nabídku a vyber si to pravé!

 

Stránka 1 z 2 - 41 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 41 položek celkem