Náhradní díly

#showmore#

Konzole nebo ovladač už neslouží jako dřív? Tak to jsi tady na správném místě! Náše nabídka náhradních dílů dá tvému hernímu náčiní druhý dech, takže můžeš bez obav znovu rozehrát své oblíbené hry. Navíc, pokud si netroufáš na opravu, můžeš vždycky využít náš servis, kde se na tvého miláčka podívají naši šikovní opraváři.

Ať už PlayStation 4, nebo Xbox One, tady najdeš všechny potřebné komponenty pro tvou konzoli. Například můžeš mrknout na potenciometr joysticku a analogového modulu. To pro případ, že tvůj ovladač už úplně neposlouchá. A když už jsme u ovladačů, vylepši si ho rovnou barevnými analogovými páčkami. S problematickým nabíjením ti naopak pomůže nabíjecí port. Pro vlastníky nejnovější generace konzolí PlayStation 5 a Xbox Series tu samozřejmě taky něco máme nachystané. Náš široký výběr náhradních dílů, a to od potenciometrů, přes náhradní baterie, až po nová tlačítka. Bez nich se správná oprava prostě nepovede.

Jistou péči už potřebují taky starší členové konzolové rodiny. Pro svůj PlayStation 3 a Xbox 360 tady najdeš vše potřebné k tomu, aby se ani jedna z konzolí nevydala do křemíkového nebe. K tomu ti pomůže taková náhradní baterie, interní HDD, blue-ray optika, větrák, spínač, nebo kryt na baterie. Nintendo fanoušci pak zase jistě ocení komponenty pro Switch a Wii. Do skvělého stavu své konzole hned dostaneš díky analogovým páčkám, krytům a náhradním bateriím. Ty nejpřesnější zákroky při opravě potom získáš s povedenou sadou nářadí.

Obal tvé oblíbené hry je rozbitý, ale nechceš ji schovávat někde v šuplíku? Tak ji pořiď nový obal a vystav si ji znovu na poličku! Třeba takové obaly na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch hry tvé oblíbené tituly ochrání před okolním prachem a umožní ti si je znovu vystavit.

 

Stránka 1 z 7 - 224 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 7 - 224 položek celkem