Novinky z Ubisoft Forward

Po konferencích PlayStationu, Xboxu a Summer Game Fest jsme se dočkali další v režii jednoho z největších vydavatelů, kterým není nikdo jiný než Ubisoft. Ten se nyní podělil s širokou veřejností o to, jaké hry nás čekají v nejbližších měsících. Mrkni se společně s námi na to nejdůležitější, co se na konferenci objevilo.

Avatar: Frontiers of Pandora

Téměř se tomu nechce uvěřit, ale titul Avatar: Frontiers of Pandora byl oznámen už v roce 2021 a teprve nyní se blíží ke svému vydání. Původním plánem studia Massive Entertainment bylo hru doručit koncem minulého roku souběžně s druhým filmovým Avatarem. To se bohužel nepodařilo a my nyní víme, že hra vyjde 7. prosince letošního roku na konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Hra bude skutečně velkým FPS v otevřeném světě a nabídne boj mezi Navi a lidmi.

Prince of Persia: The Lost Crown

Na konferenci Ubisoftu se pochopitelně znovu připomněl i nově vznikající díl série Prince of Persia. Tato 2,5D záležitost naváže na takzvanou písečnou trilogii a přinese nám poněkud odlišného prince, než na jakého jsme byli zvyklí. Na hře pracuje studio Ubisoft Montpellier, které má zkušenosti s hrami jako Rayman Origins, Rayman Legends a Mario + Rabbids Sparks of Hope. Prince of Persia: The Lost Crown vyjde 18. ledna pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

Skull & Bones

Už v roce 2017 jsme se dočkali informace o tom, že se chystá pirátská hra Skull & Bones. Tehdy by asi nikdo nečekal, že budeme na hru čekat tak dlouho. Nyní bylo oznámeno, že proběhne další uzavřená beta, a to v termínu 25. až 28. srpna. Nicméně datum vydání opět stanoveno nebylo, což bohužel může indikovat další odklad, který by mohl vyústit až ve vydání v příštím roce. Skull & Bones vyjde pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

The Crew Motorfest

The Crew Motorfest je dalším přírůstkem do oblíbené závodní série. Motorfest staví na základu a odkazu série a hodlá přinést ten nejlepší požitek z jízdy. Tentokrát se veškeré závodění bude odehrávat na v ulicích hlavního města Havaje, Honolulu a jeho přilehlém okolí. Kromě prohánění se na hlavní třídě se tak dočkáme i sjíždění svahů sopek, závodů v pralese nebo ježdění po písečných plážích a horských silnicích. The Crew Motorfest vyjde 14. září pro konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Assassin’s Creed Mirage

Assassin’s Creed Mirage má být plnohodnotným návratem série k jejím kořenům. Hra bude stavět na velmi opatrném a tichém postupu. Toto rozhodnutí učinil Ubisoft poté, co se čím dál častěji hráči ozývali s tím, že se série v posledních letech odklonila od původní myšlenky a stala se více akčním RPG. Assassin’s Creed Mirage vyjde 12. října pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Star Wars Outlaws

První představení Star Wars Outlaws proběhlo už na konferenci Microsoftu a nyní se Ubisoft postaral o kompletní ukázku toho, co nás ve hře čeká a jak vlastně reálně vypadá. Půjde o poměrně rozsáhlou open-world záležitost, která bude nabízet různé planety z univerza Star Wars, ale i rozsáhlý vesmír. Hlavní hrdinkou je Kay Vess, kterou na každém kroku doprovází její malý, a hlavně roztomilý kamarád Nix. Společně hledají nové místo, kde by mohli v klidu žít. Star Wars Outlaws zatím nemá datum vydání, ale zatím se počítá s tím, že vyjde v příštím roce pro konzole nové generace.

Našel jsi nějakou chybu? Dej nám o tom vědět a ohodnoť autora. A pokud se ti článek líbil, nezapomeň ho sdílet.

arrow