Xbox 360 WRC 3: FIA World Rally Championship Bazar

Kód: 3347-B0
Bazar
Značka: Milestone
699 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Lokalizace: Angličtina

Detailní informace

Detailní popis produktu

WRC 3 přináší mnoho změn, tou nejdůležitější je nový Spikeengine, který podporuje částicové efekty a realistické nasvícení objektů. Změnou projdou i modely aut, který se znatelně přiblíží k reálným vozům. Nebudou chybět nové tratě, prostředí a mnoho dalšího. Připravte se na novou změnu, připravte se na adrenalin!

Klíčové prvky:

  • Oficiální licence - Užijte si všechen oficiální obsah z FIA World Rally Championship 2012, včetně všech hlavních týmů, automobilů, lokalit a spousty exkluzivního obsahu, například Rallye Monte-Carlo a testovacího automobilu Volkswagen Polo R WRC.
  • Vylepšená grafika – Ve WRC 3 byly všechny grafické aspekty kompletně přepracovány, aby si mohli hráči vychutnat co nejlepší zpracování rallye.
  • Zbrusu nový Spikengine – Objevíte nové světelné efekty, stínování, a částicové efekty zprostředkovávající maximální úroveň realizmu. Nechybí ani nové povrchy a systém sledování povětrnostních podmínek.
  • Nový kariérní režim – Jde o největší a nejzábavnější část WRC 3. Jedná se o mix závodní hry a prvků řízení, při nichž si hráč přizpůsobí auta a tým, což dále posiluje pocit interaktivity a sounáležitosti s dějem.
  • Zbrusu nový režim Challenge – postavte se před plnění různých cílů nebo konkrétních speciálních manévrů!
  • Reálné zvuky – Nový engine umožňuje rozdílné ovládání herních zvuků a efektů. Zvuk veškerých automobilů byl živě zaznamenán mikrofonem ve vozidlech, abyste ho slyšeli stejně jako samotní řidiči.
  • Komplexní fyzikální model – Hra bude obsahovat přesný aktualizovaný fyzikální model, abyste pocítili stejné emoce, jako řidič skutečného závodního vozu WRC. Ačkoli je chování automobilu na trati opravdu blízko k realitě a dává zkušeným uživatelům velmi precizní zpětnou vazbu, nabízí sadu pomocných prvků (automatická brzda, automatická převodovka, asistenci brzd, nápomocnost stability a nastavení úrovně fyzického poničení), které umožňují začátečníkům vychutnat si kompletní RZ i celou hru, aniž by museli stoprocentně zvládnout všechny složitosti ovládání.
  • Několik režimů online pro závodění a porovnání vašich schopností s ostatními uživateli dále rozšiřuje zábavu i herní dobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Xbox 360
Doporučený věk: 3+
Herní série: WRC
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Simulátory, Závodní
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Lokální Multiplayer, Singleplayer
Kategorie: Hry, Xbox
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: