Microsoft Xbox One Kinect Senzor Bazar

 
 

renovováno renew

Dostupnost Momentálně nedostupné
3 790 Kč
Kód produktu 5912-B
Značka Microsoft
Kategorie Příslušenství pro Xbox One
Záruka 1 rok
Položka byla vyprodána...
 

Bulk verze, renovované zboží.

ZBOŽÍ MŮŽE JEVIT ZNÁMKY POUŽÍVÁNÍ

Zcela nový senzor Kinect pro konzoli Xbox One plně využívá všechny výhody moderní technologie. Je přesnější. Rychleji reaguje. Je intuitivnější. Bezprecedentní technologie rozpoznávání hlasu, pohledu a pohybu vám umožní ponořit se do her a zábavy jako nikdy předtím. Ke konzoli se můžete automaticky přihlásit, když vejdete do místnosti. Hrou můžete procházet pomocí nenápadných gest. Nejlepší sensor na přenos Skype hovorů. Představujeme zcela nový senzor Kinect pro novou generaci her a zábavy.

• Reálné vidění - Technlogie Reálné vidění senzoru Kinect výrazně rozšiřuje zorné pole senzoru, díky čemuž toho vidí více. Zcela nová infračervená kamera mu umožňuje vidět i ve tmě. Pomocí pokročilé 3D geometrie navíc pozná, jestli ztrácíte rovnováhu.
• Reálné pohyby - Technologie Reálné pohyby senzoru Kinect zaznamenává i nenápadná gesta. Své hry a aplikace můžete proto přesně ovládat i třeba zatnutím ruky v pěst. Nezáleží na tom, zda stojíte, nebo sedíte.
• Real Voice - Technologie Reálný hlas senzoru Kinect se díky zcela novému poli mikrofonů zaměřuje na zvuky, které mají pro ovládání význam. Pokročilá technologie izolace hluku umožňuje senzoru Kinect rozpoznat, koho má poslouchat, a to i v zaplněné místnosti. Poprvé navíc můžete pomocí hlasu spustit jakoukoli funkci konzole Xbox One bez ohledu na to, kde se v systému nacházíte. Můžete proto přepínat mezi jednotlivými funkcemi dle libosti.

Pro spojení kinectu s Xbox One S, či Xbox One X je třeba disponovat Adaptérem Kinect 2.0 pro Xbox One S/X

Bez samostatně dodávaného adaptéru připojitelný jen k původnímu Xbox One, nikoliv k Xbox One S ani Xbox One X.

Jaké parametry má nový senzor Kinect pro Xbox One:

• kamera s vysokým rozlišením 1080p HD pro Skype volání
• přesnější, rychleji reaguje a poradí si i s menším prostorem
• zcela nová infračervená kamera umožňuje vidět i v absolutní tmě
• čtyři mikrofony pro zachycení perfektního zvuku
• pokročilá izolace hluku zlepšuje zpracování řeči

Podobné produkty

Stav Použité
Kompatibilita Xbox One
Typ Kinect

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Náš e-shop používá soubory cookies. Nedá se to jíst a podle nových pravidel EU to tady musíme mít. Odkliknutim se váš život nijak nezmění.