PS5 Ratchet and Clank: Rift Apart CZ

Kód: 4541-N
Tip CZ titulky Na prodejně
Značka: Sony
999 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Obsahuje české titulky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ratchet and Clank: Rift Apart je dalším pokračováním úspěšné série s roztomilým Lombaxem a jeho robotem v hlavní roli. Rift Apart naváže na titul z roku 2013, a to Ratchet and Clank: Into the Nexus. Opět je bude ohrožovat Dr. Nefarious, který tentokrát způsobil doslova galaktickou pohromu. Jeho chybou je totiž zničena fabrika na prostor a čas, což naruší časoprostorové kontinuum.

Ratchet i Clank se tak musí vydat na drsnou cestu za nápravou, kdy se jim do cesty postaví hromady nepřátel a oni budou muset napříč časoprostorem najít řešení všech těchto potíží. Díky síle konzole PlayStation 5 zažiješ doslova nevídané dobrodružství. Ratchetovi bude umožněno okamžitě přeskakovat mezi světy bez jakéhokoliv načítání. Detailněji to uvidíš na našem přiloženém videu.

Díky již zmíněným trhlinám se do boje zapojí také zcela nová postava. Přichází tak ženský charakter lombaxského odboje a bude zajímavé sledovat, zda se autorům podaří do hry tohoto typu zakomponovat i nevinnou milostnou linku mezi hlavními hrdiny. Za novou ženskou postavu bude možné také hrát v unikátních pasážích.

Nejenže objevíš staré známé planety, ale uvidíš je nyní v úplně jiném světle, a navíc narazíš na spousty dalších neprozkoumaných planet. Vydej se v Ratchet and Clank: Rift Apart za záchranou celého vesmíru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na PlayStation 5
Doporučený věk: 7+
Herní série: TOP hry
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Akční, Dětské, Příběhové
Lokalizace: CZ titulky
Počet hráčů: Singleplayer
Kategorie: Hry, PlayStation
Rok vydání: 2021

Trailer

Nevyplňujte toto pole:
L Avatar autora 21.7.2021 16:40
Mám dotaz zda li hra bude fungovat i na PS4.
Odpovědět