PS4 Red Dead Redemption 2 Bazar

Kód: 11703-B0
Bazar
Značka: Rockstar
449 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení

Lokalizace: Angličtina

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jeden z největších hitů, jaký kdy studio Rockstar vydalo. Red Dead Redemption 2 je doslova westernovou odyseou, která nedává vydechnout v žádném okamžiku. Velkolepý Divoký Západ, kde je spravedlnost krátká a mnohdy i slepá. Nehostinný život zde je však lákavý zejména díky nádherné krajině, která dalece přesahuje to, na co jsme byli ve hrách zvyklí celá léta.

Připrav se na ohromný živoucí svět, který dokonale ztvárňuje tehdejší dobu a umocňuje pocit skutečného Divokého Západu. Mapa je rozdělena na několik různých oblastí, které se od sebe liší flórou i faunou. Nejsou tu jen pusté pouštní pláně, ale i mnoho lesů a nejrůznějších hornatých útvarů. Red Dead Redemption 2 je doslova prošpikováno neuvěřitelným množstvím detailů, kterých si hráč ani na první pohled nemusí všimnout.

Hlavní postavou tohoto velkolepého příběhu je Arthur Morgan. Ten je Van der Lindova gangu, který útočí na místní dostavníky a vlaky, čímž získává zdroje na přežití a drží při sobě. Dějově je Red Dead Redemption 2 prequelem k původní hře a nabízí tak pohled na do té doby pouze zmiňované události. Pokud se vrátíme k oněm detailům, tak tě rozhodně uchvátí i fakt, že hlavnímu hrdinovi přirozeně rostou vlasy a vousy v průběhu hry, a tak budeš muset jednou za čas použít břitvu.

Ve hře je obrovské množství postav, nejrůznějších osad, obchodů a gangů. Činností je tu tak opravdu dostatek a věř, že ve titulu utopíš klidně i přes 60 hodin, než se dostaneš na samotný konec.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na PlayStation 4
Doporučený věk: 18+
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Akční, Open-world, Příběhové, RPG, Střílečky
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Singleplayer
Kategorie: Hry, PlayStation

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: