PS3 Resistance: Fall of Man Bazar

 
Bazar
 

LOKALIZACE: ANGLIČTINA

Dostupnost Momentálně nedostupné
199 Kč
Kód produktu 1871-B0
Kategorie Hry na PlayStation 3
Položka byla vyprodána...
 

Resistance: Fall of Man je exkluzivní FPS pro konzoli PS3, odehrávající se v alternativní minulosti, konkrétně v 50. letech minulého století. V Resistance: Fall of Man nikdy nedošlo k druhé světové válce a celý svět místo ní decimuje něco jiného, mnohem strašlivější pohroma – Chimera.

Jedná se o entitu, či spíše rasu neznámého původu, která se začala šířit z Ruska a postupně zachvátila celou Evropu. Příslušníci rasy Chimera přitom nebojují klasickými zbraněmi. Jejich největší zbraní je virus, který vše živé promění v Chimeru. Naděje lidstva na přežití je velmi malá a poslední instancí jsou jednotky Britské a Americké armády.

Hlavní roli přitom hraje seržant US Army Nathan Hale, do jehož kůže se hráč převtělí, aby se ve spolupráci se svými spolubojovníky přeci jenom pokusil o nemožné a Chimeru zneškodnil. Resistance: Fall of Man nabídne kromě stylového zpracování a naléhavé apokalyptické atmosféry, adrenalinovou hratelnost, kdy bude hráč v masivních bitvách pálit po všem co se hne a bude to vypadat jako Chimera.

Díky výkonu HW konzole PlayStation 3 se hráči dočkají rozlehlých bojišť s vysokou mírou interaktivity, pokročilé AI nepřátel i spolubojovníků a samozřejmě i řady audiovizuálních efektů.

Přebal hry může být v různých jazykových verzích.

Podobné produkty

Další informace Více hráčů
Doporučený věk 18+
Stav Použité
Typ distribuce Krabicová
Žánr Střílečky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: