68 položek celkem

Cena

2191999
12191999

Značky

Licence / Značka

Ostatní charaktery

Pro sběratele

Rok vydání

Série

Velikost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 68
Funko POP! 26 Games: Halo - The Weapon GITD
Novinka
FP26W-N0
Nahoru
Další produkty

Funko POP! s označením Glow in the Dark patří do speciální a mezi sběrateli oblíbené edice, ve které figurky obsahují fosforeskující barvu, takže po dostatečném nasvícení mohou zářit i několik hodin. U některých figurek svítí pouze některé jejich části, což jim přidává na vzácnosti. Funko POP! Glow in the Dark poznáš podle samolepky na obalu figurky.

Místo pro svítící speciály najdeš třeba i ve své sbírce anime figurek. Přidej k ní třeba obávaného Uchiha Madaru nebo umělého člověka Mitsukiho. Záporáka Moff Gideona a sithského lorda Darth Tyrannuse zase ocení fanoušci předaleké galexie světa Star Wars. Skvěle se do tvého herního doupěte může hodit svítící Funko POP! Games, v čele s umělou inteligencí The Weapon, ale i rebelující rockovou hvězdou Johnny Silverhandem. A pokud je ti mnohem bližší svět pohádek slavného studia Disney, tak ti nesmí chybět svítící mimozemšťan Stitch a robotická postavička Eve.

Vzácné Funko POP! figurky na tebe čekají i v dalších edicích Flocked, Diamond Collection nebo Black Light. A pokud jsi začínajícím sběratelem, podívej se na náš článek o sběratelství Funko POP!, kde se dozvíš, jaké figurky jsou ty nejvzácnější.