Funko Pop Limited Chase Edition

74 položek celkem

Cena

7292499
17292499

Značky

Licence / Značka

Ostatní charaktery

Pro sběratele

Rok vydání

Série

Velikost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 74

Funko POP! Limited Chase figurky mají oproti klasickým figurkám pozměněný vzhled, díky čemuž jsou mnohem vzácnější. Limited Chase figurky jsou velmi oblíbené mezi sběrateli a poznáš je jednoduše podle samolepky Limited Chase Edition na obalu. Tato edice figurek je skutečně vzácná, a tak nemusíš mít strach, že by se figurky k tobě dostaly poškozené. Každou z nich ukládáme do speciálního ochranného obalu, takže ti je doručíme v perfektním stavu. 

Limitované edice Funko POP! figurek najdeš v každé tématice. Rozšiř třeba svou anime sbírku o limitovanou edici figurky kopírovacího ninji Hatake Kakashiho z kultovního anime Naruto, nebo mistra bojového umění Jinbe z oblíbeného One Piece. Superhrdiny zase můžeš doplnit o netradiční figurku Captain Marvel a Spider-Manova kolegu, odvážného Milese Moralese. Ze světa seriálů je potom skvělou volbou zaklínač a proslulý zabiják příšer Geralt nebo super schopnostmi oplývající drsňačka Eleven. A pokud se poohlížíš spíše po nějaké hudební figurce, tak ti nepochybně udělá radost Angus Young, jeden z nejlepších kytaristů světa.

Podívej se i na další vzácné Funko POP! figurky v edicích Flocked, Diamond Collection nebo Black Light. Pokud jsi začínajícím sběratelem, podívej se na náš článek o sběratelství Funko POP!, kde se dozvíš, jaké figurky jsou ty nejvzácnější.