DOPRAVA ZDARMA s Balíkovnou! Nakup za 500 Kč, použij kód BALIK24 a sleva na dopravu je tvoje.

Sony PlayStation VR2

Kód: 4670-N
Tip
14 690 Kč
Prodej skončil
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

PlayStation VR2 posouvá hraní VR na zcela novou úroveň, umožňuje větší pocit přítomnosti a umožňuje hráčům uniknout do herních světů jako nikdy předtím. S nasazenou náhlavní soupravou a ovladači v ruce pocítí hráči zvýšený rozsah vjemů než kterýkoli jiný.

Zažij novou realitu

Zažij novou generaci virtuální reality s ohromujícími 4K HDR vizuály, hrami definujícími žánr a jedinečnými pocity z přelomové náhlavní soupravy PlayStation VR2 s ovladači PlayStation VR2 Sense™.

PlayStation VR2 umožňuje větší pocit přítomnosti a umožňuje hráčům uniknout do herních světů jako nikdy předtím. S nasazenou náhlavní soupravou a ovladači v ruce pocítí hráči zvýšený rozsah vjemů než s jakýmkoli jiným headsetem.

Nová generace virtuální reality

Inovativní technologie PlayStation VR2 Sense™ přináší emoce a pohlcení díky jemným vibracím náhlavní soupravy, technologií 3D zvuku a inteligentnímu sledování očí v kombinaci s detekcí dotyků prstů, haptickou zpětnou vazbou a adaptivními spouštěči na ovladačích PS VR2.

Věrné detaily

Dravý výkon konzole PlayStation®5 spolu s novými optickými funkcemi ti umožní sledovat každý okamžik v ohromujících detailech – od drobných detailů po široce otevřené scenérie a od realistických výrazů obličeje až po živoucí futuristické světy.

Dva OLED displeje s rozlišením 2000 × 2040 poskytují neuvěřitelný 4K HDR obraz s rychlostí až 120 snímků za sekundu, což je 4x vyšší rozlišení než u původní soupravy PlayStation®VR.

Inteligentní sledování očí

Vyjádři se novým a realistickým způsobem díky sledování očí, které simuluje zvýšené emocionální reakce tvého herního avatara, a dodává tak kooperativním hrám nebo týmovým chatům ve hrách pro více hráčů větší pocit realističnosti a osobní interakce.

Zároveň si vychutnej detaily díky technologii Foveated Rendering, která inteligentně zaostří oblast na displeji, které zrovna věnuješ pozornost, což zároveň poskytuje stabilní herní výkon.

3D Audio

Vnímej přítomnost postavy, když ti šeptá do ucha, lokalizuj přátele a nepřátele podle střelby nebo kroků a obklop se neuvěřitelně realistickou zvukovou krajinou, protože zvuk ve hře se dynamicky přizpůsobuje tvé poloze a pohybům hlavy díky technologii Tempest 3D AudioTech.

Ovladač PlayStation VR2 Sense

Interakce s virtuálními světy úžasnými novými způsoby díky haptické zpětné vazbě, adaptivním spouštěčům, přesnému sledování a detekci dotyků prstů - to vše integrované do jedinečného ergonomického designu.

Haptická zpětná vazba

Vnímej realistické a detailní reakce na své herní akce. Od jemných, přesných vibrací až po intenzivní impulzy – do tvých rukou může být přenášena široká škála vjemů z herního světa, které ti umožní zažít hry neuvěřitelným způsobem. Jemné, citlivé vibrace náhlavní soupravy z jediného vestavěného motoru vytvářejí jedinečný, inteligentně hmatový prvek hraní, od nárazu šípu letícího kolem tvé hlavy až po tah rozjetého vozidla.

Adaptivní spouštěče

Díky adaptivním spouštěčům, které přidávají dynamický odpor v každém ovladači, pocítíš napětí v tětivě, náhlé kopnutí při zaseknutí zbraně nebo zmačkání předmětu, když ho drtíš v rukou.

Detekce dotyku prstu

Natáhni ruku a dotkni se virtuálního světa kolem sebe díky ovladačům, které detekují umístění tvých prstů – i když nestiskneš žádné tlačítko.

Obsah balení

  • PlayStation VR2
  • Ovladače PlayStation VR2 Sense s popruhy
  • Kabel USB-C pro párování a nabíjení ovladačů
  • Stereo sluchátka
  • Tři náhradní špunty
  • Manuály

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro PS5
Kompatibilita: PlayStation VR
Stav: Nové
Typ: Senzory a kamery
Kategorie: Příslušenství, PlayStation
Rozlišení: 2000 x 2040 na každém oku
Snímač: 6osý systém snímání pohybu (3osý gyroskop, 3osý akcelerometr)
Kamery: 4 sledovací kamery (na sledování soupravy VR, ovladače) a 2 IR kamery (na sledování očí)
Vstup/Výstup: Konektor USB Type-C
Zvuk: Vstup: Vestavěný mikrofon / Výstup: 3.5mm Jack
Vstupní jmenovitý výkon: 12 V, 0,6 A
Hmotnost: cca 560 g (bez kabelů)
Vstupní jmenovitý výkon ovladače: 5 V, 700 mA
Typ baterie ovladače: Vestavěná lithium-iontová baterie
Napětí baterie ovladače: 3,7 V
Kapacita baterie ovladače: 520 mAh
Hmotnost ovladače: cca 168 g
Položka byla vyprodána…

Představení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: