28 položek celkem

Cena

1191999
11191999

Značky

Licence / Značka

Ostatní charaktery

Pro sběratele

Rok vydání

Série

Velikost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 28
Funko POP! 1307 Animation: Demon Slayer - Rui FP1307R

Demon Slayer je jeden z nejblíbenějších anime seriálů a manga sérií. Vděčí za to především oslnivému audiovizuálu a charakteru postav. Fanoušci si tak velmi rychle zamilovali laskavého chlapce Tanjira, který i přes vyvraždění jeho rodiny démony a přeměny jeho sestry Nezuko na démona, neztrácí na své laskavosti, vstupuje do organizace zabijáků démonů a vydává se na cestu s cílem přeměnit svou sestru zpátky na člověka. Fanoušků této série je skutečně mnoho. Pokud jsi jedním z nich, tak neváhej a omrkni naší nabídku Demon Slayer produktů.

Pusť se do boje proti krvelačným démonům s Funko POP! Demon Slayer figurkami. Kromě Tanjira a jeho sestry Nezuko rozšiř svou sbírku i o další zabijáky démonů, jako je nebojácný Inosuke a jeho vystrašený spolubojovník Zenitsu. Na pomoc si zavolej legendární Hashiry, okouzlující Mitsuri Kanroji a odhodlaného Kyojuro Rengoka. Nebo se vydej cestou zla a přidej do své sbírky některého z démonů. Své oblíbené postavy přitom nemusíš mít jen vystavené doma na poličce, ale můžeš si je vzít kdykoliv s sebou v podobě klíčenky.

A pokud jsi fanoušek i do dalších anime sérií, mrkni na Funko POP! Animation a posbírej figurky z kultovního Naruta a jeho nástupce Boruta, hrdinského My Hero Academia, bojového Jujutsu Kaisen nebo všemi milovaného Attack on Titan.