Funko Pop Attack on Titan

13 položek celkem

Cena

298999
1298999

Značky

Licence / Značka

Ostatní charaktery

Pro sběratele

Rok vydání

Série

Velikost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 13

Kultovní manga a anime Attack on Titan vypráví příběh chlapce Erena a jeho kamarádů, kteří žijí ve světě obehnaném vysokými zdmi. Ty je mají chránit před okolními monstry, obrovskými a lidožravými titány. Seriál si díky své animaci, vývoji charakteru postav, záhadám a nekončící otázce okolo života a smrti, získal značnou popularitu a fanoušky z celého světa. Pokud jsi také fanouškem tohoto anime seriálu, určitě tě potěší naše nabídka oblíbených produktů.

Pusť se například do sbírání a bojuj za záchranu lidstva se svými oblíbenými postavami v podobě Funko POP! Attack on Titan figurek. Odevzdej své srdce a doplň své řady o odhodlaného Erena Yeagera, zkušeného kapitána Leviho a velmi schopnou Mikasu Ackermann. Nebo se vydej opačnou cestou a přidej si do své sbírky některého ze strašlivých titánů, kteří tě ohromí nejen svou velikostí, ale také detailním zpracováním.

A pokud je anime tvou vášní, mrkni se na celou sérii Funko POP! Animation, kde najdeš své oblíbené postavy z populárního Demon Slayera, nekončícího One Piece, kultovního Naruta a mladšího Boruta, hrdinského My Hero Academia nebo legendárních Pokémonů.