FIFA 19 je jasnou záležitostí pro každého fanouška fotbalu!

[K objednání na eshopu: goo.gl/HRNzUR

Další rok je za námi a společně s tím přišel i nový ročník série FIFA. FIFA 19 je tím co může aktuálně moderní fotbal ve videoherním podání nabídnout. Pojďme se podívat na to, co nám může nejnovější titul z dílen EA nabídnout!

FIFA 19 se nebojí jít do neprobádaných vod. Zatímco konkurenční Pro Evolution Soccer 2019 se příliš nevytasil s velkými změnami, ale drží si svůj standard, tak FIFA se nebojí některých novinek. Už FIFA 17 a 18 ukázaly, že se do fotbalové hry dá vměstnat obstojný příběhový mód. FIFA 19 ale nabízí mnohem větší zážitek.

 

Tentokrát má jít o uzavření dosavadní trilogie a závěr příběhu Alexe Huntera. Jeho fotbalový sen je na dosah, ale kromě něj si hráč může zvolit i jeho sestru Kim či kamaráda Dannyho. Tím se liší příběh, neboť každý prožívá něco jiného. Alex se vydává na cestu napříč evropskými kluby k vysněné trofeji z Ligy Mistrů, Danny se pak pouští do soupeření v anglické lize a Kim bojuje o výhru v ženském mistrovství světa.

FIFA vlastně pokračuje perfektně v tom, co již má skvěle podané a nabízí toho mnohem více. Pro nováčky je skvělé, že si mohou projít příběhový mód, který jim ukáže možnosti hry a naučí je základy. Navíc je opepřen také různými rozhodnutími, které se postupně projeví. FIFA Ultimate Team nabízí mnohá vylepšení a hlavně jsou zde důležité aktivní denní či týdenní výzvy, díky nimž soupeříte s hráči z celého světa o co nejlepší umístění.

  

Hra má perfektně podané vyvážení zápasů pro perfektní zážitek. Nestane se, že by vás hra spojila s někým, kdo má nahráno už opravdu mnoho zápasů. Velmi dobře také funguje systém kvality hráčů a týmů. Pokud tedy postavíte Waterford proti Liverpoolu, tak bude rozdíl více než markantní.

Hlavní tváří letošního ročníku FIFA se stal Cristiano Ronaldo, který momentálně působí v Juventusu a je znát, že je mu ve hře věnována poměrně velká pozornost. Co ocení každý fanoušek, tak jsou různé inovace v rámci klasických režimů. Kromě standardních zápasů tak lze hrát módy, kdy například platí góly jen z hlaviček či rozhodčí ignoruje jakékoliv fauly, což je poté dokonalá řež.

FIFA 19 je dokonalou simulací fotbalu včetně mnoha variant, jak si jej ještě více užít. Pakliže ji doma ještě nemáte, tak neváhejte a navštivte náš eshop.


Martin Pilous