Elden Ring dostává oficiální popis

Autoři série Dark Souls, Bloodborne, Sekiro: Shadows Die Twice a rovněž Demon's Souls pro nás chystají svůj nový titul. Tím je Elden Ring, který si vezme to nejlepší z dosavadních titulů a zkombinuje různé prvky do jednoho obřího celku. Na vývoj dohlíží Hidetaka Miyazaki a s příběhem vypomáhal i světoznámý autor fantasy George R.R. Martin. Nyní se objevil detailní popis hry a příběhu, který přikládáme níže:

eldenring

zdroj obrázku: FromSoftware

Ovládni moc Prstenu Eldenů a staň se Pánem Eldenů v Mezikraji.

Zlatý řád byl porušen.

V Mezikraji, kterému vládne královna Marika Věčná, byl roztříštěn Prsten Eldenů, zdroj života stromu Erdtree.

Maričini potomci a polobozi si přivlastnili jednotlivé úlomky Prstenu Eldenů, známé rovněž jako Velké runy, a šílená pachuť jejich nově nabyté síly rozpoutala válku: Roztříštění. Válka, která znamenala odcizení Velké vůle.

Nyní se síla milosti dostane k Poskvrněným, kteří byli odmítnuti milostí zlata a vyhnáni z Mezikraje.

Ty, kdož mrtvý jsi, avšak stále žiješ, s milostí dávno ztracenou, následuj cestu do Mezikraje za mlžným mořem a staň před Prstenem Eldenů.

A staň se Pánem Eldenů.

Nový fantasy svět: Odhal tajemství moci Prstenu Eldenů. Postav se protivníkům se silnou osobností a seznam se s postavami, které ti z vlastní motivace budou pomáhat, či naopak škodit v postupu nebo boji s děsivými tvory.

Průzkum světa v Mezikraji: Procházej úchvatným světem pěšky nebo na koni, o samotě nebo online s ostatními hráči. Nech se plně vtáhnout travnatými pláněmi, bažinami, horami, hrady a dalšími velkolepými místy, a to v rozsahu, jaký jsme dosud v žádném titulu od FromSoftware neviděli.

Hratelnost, která definuje nový žánr: Vytvoř si postavu a definuj svůj herní styl – experimentuj s širokou škálou zbraní, magických schopností i dovedností, které si osvojíš v různých koutech světa. Při rozhodování, jak přistoupit k průzkumu a boji, budeš mít k dispozici řadu různorodých možností.

Nové fantasy akční RPG: Povstaň, Poskvrněný, a nech se dovést milostí, ať můžeš používat moc Elden Ringu a stát se novým Elden Lordem v Mezizemí.

 

Rozsáhlý svět plný napětí: Rozsáhlý svět, který hladce propojuje otevřená pole s různými situacemi a obrovské kobky s komplexním trojrozměrným designem. Během průzkumu vás čeká radost z objevování neznámého a překonávání hrozeb. To vše vede k obrovskému uspokojení.

Vytvořte si vlastní postavu: Kromě úpravy vzhledu své postavy můžete volně kombinovat zbraně, zbroje a magii, kterou budete používat. Můžete rozvíjet svou postavu podle svého herního stylu, například zvyšovat sílu svalů a stát se silným válečníkem, anebo zdokonalovat magické umění.

Epické drama zrozené z mýtu: Vícevrstvý příběh vyprávěný po částech. Epické drama, ve kterém se protínají různé myšlenky postav v Mezizemí.

Jedinečná online hra, která vás volně propojí s ostatními: Kromě hry více hráčů, kdy se můžete napřímo spojit s dalšími hráči a cestovat společně, podporuje hra i jedinečný asynchronní online prvek, který vám umožní pocítit přítomnost ostatních.

Elden Ring dorazí už 21. ledna 2022 pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Před vydáním hry se můžeš vydat do zákeřného a temného fantasy světa Dark Souls!


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Elden Ring, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.