Připravují se remastery GTA 3, Vice City a San Andreas

Aktualizace k 9.8. 10:50:

Kromě toho, že už víme o chystané nové hře společnosti 2K, tak vydavatel Take-Two potvrzuje dle finanční zprávy také tři chystané remastery. Bohužel není jasné, o jaké hry se jedná, ale jisté spekulace to naznačují. Dříve jsme jsme se od Take-Two dočkali například remaku první Mafie.

gta5

zdroj obrázku: Rockstar Games

„Nejsem si jistý, jestli remastery budou velkou součástí naší strategie. Děláme tol trochu jinak než konkurence, nepřinášíme pouze jednoduché porty. Vylepšujeme technologii, vizuální prvky i výkon. I proto si myslíme, že se našim remasterům daří dobře," prohlásil před nějakou dobou Strauss Zelnick, CEO Take-Two.

V tuto chvíli se ví o next-gen verzích her Grand Theft Auto V (GTA V) a Kerbal Space Program. Nicméně spekulace naznačují, že se připravují kompletní remastery (remaky) her Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto: Vice City a Grand Theft Auto 3.

Na potvrzení si ještě počkáme, ale insideři hovoří o tom, že hry jsou tvořeny na enginu GTA V, a to dokonce v jeho next-gen verzi.


Původní zpráva:

Společnost 2K, která je dceřiným studiem společnosti Take-Two, láká na odhalení zcela nové hry. Ta bude výjimečná tím, že od titulu Battleborn (2016) půjde o první novou IP, tedy zcela novou značku. Hra je prvý v pokročilé fázi vývoje a vyjde nejpozději do dubna příštího roku.

Zatím není příliš jasné o co se jedná, ale spekuluje se o další videohře na motivy populárního univerza Marvel. Na té by mělo pracovat studio Firaxis, které by hru pojalo, jako strategii ve stylu série XCOM. Další spekulací je pak titul s pracovním názvem Codename Volt. Zde by mělo jít o jakýsi mix Saints Row a Cthulhu, což popravdě zní velmi šíleně. Údajně by za touto hrou mělo stát studio zodpovědné za Mafia 3 a remake Mafia 1, tedy studio Hangar 13.

Uvidíme, jaká nová značka se z toho nakonec vyklube, ale spekulace hovoří o tom, že odhalení přijde už nyní v srpnu.


Pokud chceš mít zprávy nejen o nové hře od 2K, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.