Seriál Pán Prstenů vyjde v září 2022

Tak jsme se konečně dočkali prvních informací a premiérového obrázku z chystaného seriálu s tématikou Pána Prstenů. Ten bude uveden na streamovací platformě Amazon Prime, a to 2. září příštího roku. Jelikož jde o velmi náročný a rozsáhlý projekt, tak bude seriál uveden rovnou ve 240 zemích po celém světě. Díky tomu dojde i na českou lokalizaci v podobě titulků. Rozpočet první řady je 465 milionů dolarů. Úvodní obrázek by měl představovat království Valinor.

valinor

zdroj obrázku: Amazon Prime

„Nové epické drama vůbec poprvé přivádí na plátna legendární Druhý věk dějin Středozemě J. R. R. Tolkiena. Seriál začíná v době relativního míru, tisíce let před událostmi z knih J. R. R. Tolkiena Hobit a Pán prstenů, a sleduje známé i nové postavy, které čelí dlouho obávanému návratu zla do Středozemě,“ stojí v popisku seriálu. Z něj pochází i první obrázek, na který se můžete podívat níže v novince. „Nedokážu dostatečně vyjádřit, jak jsme všichni nadšení z toho, že vezmeme naše globální publikum na novou epickou cestu do Středozemě," dodává v oznámení Jennifer Salke, vedoucí Amazon Studios.

Zatím nebyl stanoven počet epizod, ale dříve se spekulovalo, že jich bude v první řadě 8. Zároveň víme, že Amazon již potvrdil minimálně druhou sérii. Zatím to vypadá, že seriál bude mít název „The Lord of the Rings“ (Pán Prstenů).


Pokud chceš mít zprávy nejen o seriálu The Lord of the Rings (Pán Prstenů), přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.