DOPRAVA ZDARMA s Balíkovnou! Nakup za 500 Kč, použij kód BALIK24 a sleva na dopravu je tvoje.

The Elder Scrolls 6 vyjde až po novém Fable

Ohromná akvizice Microsoftu, kdy pod svá křídla zahrnul společnost Bethesda je stále předmětem diskuzí a mnoha vášní. Spousta fanoušků vyčítá Microsoftu fakt, že některé hry se nedostanou na konzole PlayStation nebo s časovým posunem. Jedinou výjimkou je v tomto případě Deathloop, který Bethesda původně a stále chystá jako časovou exkluzivitu pro PlayStation 5.

Nejočekávanějším titulem od Bethesdy je ale dozajista The Elder Scrolls 6. Ten nám tvůrci představili v roce 2018 na E3 krátkým teaserem. Nicméně jak tehdy dodával Todd Howard, tak v nejbližších letech se hry nedočkáme. Utekly tři další roky a nic dalšího nevíme. Šéf divize Xbox, Phil Spencer nyní potvrdil, že The Elder Scrolls 6 rozhodně nevyjde dříve než nové Fable. Jelikož se u nového Fable zákulisně hovoří o vydání v roce 2023, tak se dá předpokládat, že The Elder Scrolls 6 dorazí až v letech 2024 či 2025. V takovém případě by byl odstup od The Elder Scrolls V: Skyrim téměř 15 let.

 

Aktuálně víme, že Bethesda chystá pro konzole Xbox Series X/S hru Starfield, která dorazí 11. listopadu 2022. Nové drby hovoří o tom, že se také pracuje na nové hře z univerza Quake.


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře The Elder Scrolls 6, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.