PlayStation Showcase láká na šokující oznámení

Aktualizace k 7.9. 10:15:

PlayStation Showcase 2021 proběhne už tento čtvrtek od 22:00. Dočkáme se novinek ohledně PlayStation her, a to včetně oznámení nových projektů. Úniky naznačují, že nás čeká nejen nový God of War: Ragnarok, ale zřejmě na samém konci prezentace by mohlo být jedno velké překvapení. 

 

„Tady je zbytečný tweet, ale když to neřeknu, tak vybouchnu!!! Slyšel jsem o nové PlayStation hře. Netuším, kdy bude představena (možná příští týden, možná ne), ale vím, že až se tak stane, hráči se blázní!“ toto napsal na Twitter původní režisér série God of War David Jaffe.

Internet je tedy v pozoru a začínají se objevovat první náznaky o co by mohlo jít. Dlouho se spekulovalo o návratu značky Silent Hill, jak se ale zdá, tak z toho zřejmě nakonec nic nebude. Podle všeho půjde o návrat jedné z legendárních her pro PlayStation a s největší pravděpodobností jde o nový inFamous.

Série inFamous se objevila naposled v roce 2014 s titulem Second Son po němž ještě následoval spin-off inFamous First Light, který vyšel pár měsíců poté. Insideři však přiznávají, že nemají přímý důkaz toho, že by hra byla ve vývoji. Vyloučeno to ale zcela jistě není. Sucker Punch pracovali dlouhých 6 let na titulu Ghost of Tsushima, to však neznamená, že by to musel být jediný titul z jejich produkce.

Náš osobní tip dle Twitteru Davida Jaffeho je dost možná také nový Spider-Man, který byl pro Sony neuvěřitelným úspěchem a rozhodně se budou snažit, aby série v pravidelných intervalech dorazila znovu.

Více se dozvíme už ve čtvrtek večer, tak nezapomeň sledovat stream, který přiložíme v den konání.


Původní zpráva:

Dlouhé měsíce čekání jsou u konce. Společnost Sony své fanoušky ohledně nových PlayStation titulů dráždila dostatečně dlouho a nyní je čekání o novinkách u konce. PlayStation Showcase 2021 dorazí už příští čtvrtek, tedy 9. září od 22:00.

Prezentace má nabídnout zásadní novinky o chystaných PlayStation hrách. Má mít 40 minut a dozvíme se, co PlayStation Studios chystají. Zatím prý nemáme očekávat PlayStation VR nové generace. O něm chce Sony hovořit až v příštím roce.

Zatím není jasné, co přesně bude Sony prezentovat, ale očekávají se tyto hry: Deathloop, Deathwire: Tokyo, Five Nights at Freddy’s: Security Breach, Goodbye Volcano High a Little Devil Inside. Co se pak týče velkých titulů, tak se mluví o Gran Turismo, Horizon Forbidden West, God of War: Ragnarok a údajně má být odhaleno jedno z velkých překvapení.

Zatím se spekuluje o tom, že oním překvapením by mohla být dosud utajovaná hra od FromSoftware, která se podobá sérii Souls, anebo se dávají poslední naděje na odhalení projektu Abandoned, který by mohl být novým Silent Hillem. Ostatně od vydání nicneříkajícího teaseru se autoři na sociálních sítích odmlčeli.


Pokud chceš mít zprávy nejen o akci PlayStation Showcase 2021, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.