Kam zmizela hra Deep Down?

Na tento titul už bychom skoro zapomněli. Když Sony vydávala konzoli PlayStation 4, tak pro ni Capcom připravoval exkluzivní titul Deep Down. Ten se prezentoval zhruba další dva roky a následně se po něm slehla zem. Capcom ještě několikrát obnovil ochrannou známku a sem tam se objevily nějaké ty kusé informace. Teď je tomu ale zhruba 6 let, co jsme hru viděli v jejích alfa verzích.

Titul byl oznámen už v roce 2013 a šlo o zvláštní kombinaci akčního sci-fi a fantasy. Hratelně byl titul něco mezi Dark Souls a Dragon's Dogma. Hráči se žádných nových informací nedočkali a nyní se objevilo zajímavé vyjádření Shawna Laydena. Ten byl dlouhé roky ředitelem Sony Interactive Entertainment. Sám Layden přiznal, že vůbec netuší, co se s titulem stalo.

deepdown

zdroj obrázku: Capcom

Na hře pracoval v Capcomu Yoshinori Ono, který fanoušky ujišťoval, že hra je stále ve vývoji a úspěšně se blíží svém dokončení. Yoshinori v Capcomu již nepracuje a některé zvěsti hovoří o tom, že hra byla těsně před dokončením a následně se vývoj zastavil.

Zůstává otázkou, zda se vůbec někdy dozvíme, co se s Deep Down stalo.

 


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Deep Down, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.