Oznámena nová Mafia

Uběhlo neskutečných 20 let od vzniku hry Mafia: The City of Lost Heaven a tvůrci remaku původní hry nemohli toto výročí oslavit lépe. Rozhodli se totiž oznámit oficiálně, že vzniká další titul z této série, tedy Mafia 4.

„S radostí vám mohu potvrdit, že jsme začali pracovat na zcela novém projektu Mafia! I když je to až za několik let a nemůžeme teď sdělit nic víc, jsme opravdu nadšení, že můžeme pokračovat v práci na této oblíbené sérii a bavit naše hráče novými příběhy,“ prozradil na konci obsáhlého rozhovoru věnovanému výročí Roman Hladík, generální ředitel studia Hangar 13, které na Mafii pracuje.

mafiavyroci

zdroj obrázku: Hangar 13

Zatím není známo, které přesně období si autoři vybrali. Poslední spekulace od Kotaku naznačují, že půjde o prequel o Donu Salierim, a to na Sicílii na přelomu 19. a 20. století. Dokonce se objevily i spekulace o tom, že se zároveň připravuje hra Mafia 5, ale tuto informaci nelze nijak ověřit.

Bližší informace plánují autoři zveřejnit později, takže si ještě chvíli počkáme na detaily. Hra by ale měla být směřována na novou generaci konzolí a běžet na Unreal Enginu 5.


Autor: Martin Pilous

Pokud chceš mít zprávy nejen o hře NHL 23, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.