Letos vyjde Assassin’s Creed: Rift

Aktualizace 22.7. 18:20:

Ubisoft skrze svou tiskovou zprávu potvrdil speciální stream, který proběhne v září a má představit budoucnost série Assassin’s Creed. Server Kotaku nyní přichází s informací, že kromě Assassin’s Creed: Rift a Assassin’s Creed: Infinity jsou ve vývoji další velké tituly z této série. Jedna z nich se má odehrávat v Japonsku a má kódové označení Project Red. Jason Schreier dodává, že titul by měl být dokonce součástí Assassin’s Creed: Infinity. Postupně by pod tuto platformu měly spadat všechny díly série.


Původní zpráva:

Fanoušci Assassin’s Creed se snaží před každým novým dílem odhadnout, kam povedou další kroky této série. Naposledy to byla středověká Anglie v titulu Assassin’s Creed: Valhalla. Jenže Valhalla už bude na trhu bezmála dva roky a v naději se vyhlíží další titul. Vícero zdrojů se shoduje na tom, že další Assasín dorazí už letos. Ubisoft by měl hru představit v následujících týdnech a zřejmě se i ví, kde se bude nová hra odehrávat.

Nedávno se spekulovalo nad dobou Aztéků, ale toto nyní vyvrací Jason Schreier, který má velký přehled o tom, co herní studia chystají v budoucnu. Schreier tvrdí, že letos nás čeká Assassin’s Creed: Rift a bude zasazen do Bagdádu, což zní velmi dobře. Měla by se tak navrátit atmosféra prvního dílu série.

Po Assassin’s Creed: Rift má dorazit již Ubisoftem oznámený Assassin’s Creed: Infinity se kterým by se mělo zatím počítat na rok 2024. Infinity má být obří platformou, která má nabídnout několik herních období a biomů zároveň a do budoucna se má neustále vyvíjet.

Podle všeho mají být konkrétní plány pro sérii odhaleny během září. Z minulých spekulací se tuší, že hlavním hrdinou Assassin’s Creed: Rift by měl být Basim, kterého známe z Assassin’s Creed: Valhalla. Dle všeho mělo jít původně o rozšíření pro Valhallu, ale díky své velikosti se tvůrci rozhodli pro menší samostatný titul, který má vyplnit mezeru.


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Assassin’s Creed: Rift, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.