NHL 23 představeno

14. října se dočkáme nového dílu NHL. NHL 23 vyjde pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S. NHL 23 má nabídnout možnost hrát proti sobě napříč jednotlivými platformami. Hráči na PS4 a XONE se budou moci utkat proti sobě, a to samé platí i pro konzole PS5 a XSX/S. V režimu Ultimate Team budou i soupisky těch nejlepších hráčů, a dokonce hráček světa. Novinkou tak budou smíšené ženské a mužské týmy.

Velkým přepracováním prošlo audiovizuální zpracování, díky čemuž můžete oslavit všechny důležité okamžiky včetně získání Stanley Cupu. Na obale se nově objeví hráč Anaheimu, Trevor Zegras. Ten patří mezi jedny z vycházejících hvězd NHL. Proslavil se také svou výjimečnou žabičkou, kdy nahrál spoluhráči zpoza branky. Na obalu bude také poprvé zastoupena žena. Sarah Nurseová je kanadskou útočnicí, která má za sebou řadu medailí a úspěchů v globálním měřítku.

 

„NHL 23 se hraje společně lépe. Získejte na soupisku ty nejlepší hráče a hráčky světa díky novince v podobě smíšených ženských a mužských týmů v HUT. V rámci aktualizace po vydání hry přibude funkce vytváření hry napříč platformami stejné generace, což v HUT a WOC nabídne početnější skupiny hráčů, kratší čekání na zápasy a více týmů, se kterými budou moct poměřit síly. Díky více než 500 novým herním animacím pohybů při poslední možnosti kontaktu s pukem můžete rozšířit svou sbírku zářivých momentů, protože sami můžete ovlivnit výsledek akce při kontaktu libovolné intenzity, ať už jde o přihrávky v pádu nebo instinktivní střelu z úrovně ledu. Navíc, přepracovaná strategická schémata vám umožní jednoduše nastavit herní plán a detailně určit způsob rozehrávky akcí. Tak se domluvte s přáteli a vyzkoušejte dosud nejdynamičtější, nejpropojenější a vizuálně nejbohatší Chel,“ uvádí autoři hry.


Autor: Martin Pilous

Pokud chceš mít zprávy nejen o hře NHL 23, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.