Odložení her Prince of Persia: The Sands of Time Remake a Halo Infinite

Videoherní sektor se zkrátka nevyhne různým změnám a odkladům. Příkladem budiž Cyberpunk 2077, který vychází s mnohaletým zpožděním. Tentokrát se však odkládají dva další tituly, což fanoušky zřejmě nepotěší. Ubisoft potvrzuje, že jejich remake Prince of Persia: The Sands of Time nabere zpoždění. Se stejnou informací přišel Microsoft ohledně titulu Halo Infinite. Kdy se tedy her dočkáme?

Prince of Persia: The Sands of Time Remake - 18. března 2021

 

Remake klasiky z portfolia Ubisoftu byl oznámen na posledním Ubisoft Forward. Tvůrci tehdy potvrdili, že hra vyjde začátkem roku 2021. Konkrétně se tak mělo stát 21. ledna. To už nyní neplatí, neboť autoři vydali prohlášení, v němž prosí fanoušky o trpělivost, aby mohli hru řádně dokončit. Podobně jako jiná studia se totiž museli v Ubisoftu potýkat s problémovým vývojem kvůli Covid-19. Nové datum je tedy stanoveno na 18. března příštího roku.

Halo Infinite - podzim 2021

 

Halo Infinite je titul, na který čeká velké množství hráčů, jak na Xbox Series X/S, tak i na konzoli Xbox One. Původně šlo o launch titul, který měl doprovodit nové konzole od Microsoftu. Bohužel, při oznámení autoři neukázali příliš podařenou ukázku, což mělo za následek fakt, že bylo datum vydání hry posunuto. Autoři přiznávají, že se jim ukázka příliš nepovedla a pocházela z verze, která byla teprve rozpracovaná. Mnoho hráčů doufalo, že titul uvidí už příští rok na jaře, ale vypadá to, že studio 343 Industries dostalo celý rok na to, aby hru přepracovalo a mohlo vydat. Aktuálně má tedy Halo Infinite stanovený termín na podzim 2021.


Autor: Martin Pilous

Pokud chceš mít zprávy nejen o hrách Prince of Persia: The Sands of Time Remake a Halo Infinite, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.