Naughty Dog pracuje na třech hrách

Ačkoliv se tak nějak veřejně tuší, že studio Naughty Dog pracuje na více hrách, tak oficiálně to potvrzeno nebylo. Od vydání The Last of Us Part II uběhl rok a půl a zatím není jasné, zda se pracuje na pokračování či nikoliv. Nyní se objevil tweet od viceprezidenta studia, Neila Druckmanna. Ten skrze něj láká nové talenty do studia.

lastofus

zdroj obrázku: Naughty Dog

Naughty Dog zcela viditelně roste a jde o jedno z nejúspěšnějších studií společnosti Sony. V náborovém inzerátu se hledá opravdu hromada vývojářů, programátorů, herních designérů atd. Začalo se však spekulovat o tom, že tři přidané smajlíky v onom postu nejsou schválně.

druckmanntweet

zdroj obrázku: Twitter Neila Druckmanna

To naznačuje, že Naughty Dog tvoří tři nové projekty. O co by tedy mohlo jít?

Sony se nedávno nechala slyšet, že by chtěli mít v následujících letech několik her, které by byly live-service službou. Vypadá to, že Naughty Dog tak pokračuje v tvorbě čistě multiplayerového titulu ze světa The Last of Us. Další spekulací je pak remake hry The Last of Us pro PlayStation 5. Podle jistých informací je však těsně před dokončením a je nepravděpodobné, že by na něj studio potřebovalo další zaměstnance.

Před pár měsíci se objevily informace o hře Stray's cross. Mělo by se jednat o sci-fi hru, která by měla nabídnout cestování časem. Po mnoha letech by tak šlo o zcela novou značku od těchto tvůrců. U posledního projektu jsou v podstatě tři možnosti.

Naughty Dog nedávno nevyloučilo, že by se nakonec mohl urodit nový díl Uncharted. Rovněž by ve studiu rádi viděli návrat Jaka a Daxtera a poslední možností je pak The Last of Us Part III. O možnostech, jak by mohla série pokračovat jsme psali už dříve.

Uvidíme tedy, zda se tvůrci podělí o nějaké novinky už letos. Podle všeho by mohlo přijít nějaké oznámení v průběhu letošního roku.


 Pokud chceš mít zprávy nejen o nových projektech Naughty Dog, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.