Horizon Forbidden West vyjde v únoru

Bohužel dle předpokladů a uniklých zpráv se potvrdilo, že chystaný hit Horizon Forbidden West vyjde až v příštím roce. Autoři potřebují více času, aby hru dokončili a odladili. Stále platí, že Horizon Forbidden West vyjde pro PlayStation 4 a PlayStation 5. Hra tak dorazí až 18. února pro obě zmíněné konzole s tím, že PlayStation 5 verze nabídne pokročilejší herní možnosti a hezčí vizuální stránku.

 

„Vrať se do postapokalyptického světa daleké budoucnosti hry Horizon a prozkoumej vzdálené kraje, bojuj s většími a úchvatnějšími stroji a seznam se s novými kmeny. Krajina umírá Roztroušené zbytky lidstva pustoší divoké bouře a nezastavitelné pohromy, zatímco se kolem jejich osad plíží hrůzné nové stroje. Život na Zemi směřuje k dalšímu vyhubení a nikdo neví proč. Teď je na Aloy, aby odkryla tajemství ukrytá za těmito hrozbami a obnovila pořádek a rovnováhu světa. Během své náročné výpravy se bude muset setkat se starými známými, tvořit aliance se vzájemně bojujícími novými frakcemi a odhalit odkaz prastaré minulosti – a zároveň zůstat vždy o krok vepředu před zdánlivě neporazitelným nepřítelem,“ uvádí oficiální popisek.

Jako menší kompenzaci můžeme přijmout fakt, že tvůrci připravili update pro hru Horizon Zero Dawn, který nyní na konzoli PlayStation 5 běží v 60fps.

 


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Horizon Forbidden West, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.