Forza Horizon 5 v nových gameplay záběrech

Aktualizace k 25.8. 11:15:

Studio Playground Games na speciálním streamu Xboxu představilo nové gameplay záběry ze hry Forza Horizon 5. Jak už jsme zmiňovali dříve, tak titul nabídne velkou a rozmanitou mapu Mexika. Nově tu máme celých 9 minut herních záběrů a bylo také odhaleno, že na obalu hry budou vozidla: Mercedes-AMG ONE a 2021 Ford Bronco Badlands.

 

 


Původní zpráva:

Britské studio Playground Games konečně odhalilo mapu k nadcházejícímu dílu závodní série Forza Horizon. Forza Horizon 5 nabídne větší mapu, než bychom vůbec čekali. Mapa je o více jak polovinu větší, než tomu bylo u Forza Horizon 4, která nás vzala do Velké Británie. Tentokrát se podíváme do prosluněného a pískem zavátého Mexika.

forzahorizon5mapa

zdroj obrázku: Playground Games

Mexiko tak nabídne 11 jedinečných biomů, díky čemuž se projedeme například v lesích, džungli, na poušti, v močálech či horách nebo třeba ve městech. Vývojáři k tomu dodávají: „Od začátku jsme věděli, že chceme, aby šlo o naší doposud největší hru. Cítili jsme ovšem, že musíme nabídnout také co největší rozmanitost. Mexiko je jako celý svět v jedné zemi.“

Forza Horizon 5 vyjde už 9. listopadu, a to pro Xbox One a Xbox Series X/S. Zatím můžeš otestovat své řidičské dovednosti v předchozích dílech za super cenu.


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Forza Horizon 5, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.