Henry Cavill končí jako Zaklínač. Kdo ho nahradí?

Streamovací gigant Netflix dokončuje třetí řadu seriálu Zaklínač (The Witcher). Premiéru by měla mít třetí řada v létě příštího roku, přičemž Netflix už oznámil čtvrtou řadu, ale s obrovskou změnou. Henry Cavill, který se z role těšil najednou otáčí a předává pochodeň jinému herci. Ve čtvrté řadě jej má nahradit Liam Hemsworth.

„Moje cesta Geralta z Rivie byla plná příšer i dobrodružství a bohužel ve čtvrté sérii odložím svůj medailon a meče. Místo mě převezme plášť Bílého vlka fantastický Liam Hemsworth. Předávám pochodeň s úctou k času strávenému ztělesňováním Geralta a s nadšením očekávám, jak se tohoto nejúchvatnějšího muže ujme Liam,“ říká Henry Cavill.

hemsworth

zdroj obrázku: imdb.com

„Jako fanoušek Zaklínače jsem nadšený z příležitosti zahrát si Geralta z Rivie. Henry Cavill byl neuvěřitelným Geraltem a já jsem poctěn, že mi předává otěže a dovoluje mi převzít čepele Bílého vlka pro další kapitolu jeho dobrodružství. Henry, jsem tvým fanouškem už léta a inspirovalo mě, co jsi této milované postavě přinesl. Jsem nadšený, že mohu vstoupit do světa Zaklínače," okomentoval tuto změnu Liam Hemsworth.

Zatím není úplně jasné, co za touto nečekanou změnou stojí, ale nejvíc se spekuluje o tom, že Henry Cavill dostal lukrativní nabídku od DC, aby se vrátil jako Superman, což bylo již potvrzeno. Stejně tak se má opět do DC Universe vrátit Ben Affleck do role Batmana.


Pokud chceš mít zprávy nejen o seriálu Zaklínač, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.