Halo Infinite ukazuje singleplayer

Aktualizace k 26.10. 10:00:

Akční hra Halo Infinite určená exkluzivně pro konzole Xbox za sebou nemá příliš jednoduchý vývoj. Autoři se potýkali s mnoha problémy a ničemu nepomohla ani veřejná prezentace na E3 2020. Na tvůrce se snesla kritika kvůli nepříliš vzhledné grafice a zastaralému gameplayi. Hra tak byla odložena a vypadá to, že se čekání vyplatilo.

haloinfinite

zdroj obrázku: Microsoft

Halo Infinite dorazí už 8. prosince pro Xbox One a Xbox Series X/S. Titul nabídne kromě multiplayeru i plnohodnotnou singleplayerovou složku a tu nám nyní autoři ukázali. Zatím se bohužel nepočítá s kooperací a ray-tracingem, ale vše by mělo dorazit v následujících měsících. Pojďme se tedy podívat na novou ukázku z kampaně.

 

Oficiální popisek hry hlásá toto: „Vyhnanci porazili síly UNSC a ovládli tajemný Zeta Halo, čímž ohrožují přežití lidstva. Když je veškerá naděje ztracena a osud lidstva visí na vlásku, Master Chief se vrací, aby se postavil nejkrutějšímu nepříteli, jakému kdy čelil. Přinášíme vám nový pohled na kampaň hry Halo Infinite, která hráče seznámí s opravdovou svobodou v dosud největším, nejotevřenějším a dobrodružstvím nabitém zážitku Halo.“


Původní zpráva:

Fanoušci akční sci-fi série Halo mohou jásat. Microsoft totiž na E3 potvrdil, že hra vyjde v letošním roce a mělo by se tak stát na podzim. Konkrétní datum ještě neznáme, ale je to zřejmě jen proto, aby se Halo vyhnulo velkým konkurentům. Nyní se objevily informace o tom, že tvůrci chystají první technický test. Do toho se může pokusit dostat každý, kdo má svůj Xbox (Microsoft) účet a bude přihlášen do takzvaného Halo Insider programu.

Statisíce hráčů bude pozváno, aby ozkoušeli multiplayerovou část nového Halo: Infinite. Bohužel hráči nebudou bojovat proti sobě, ale proti botům. Tvůrci zřejmě chtějí slyšet zpětnou vazbu ohledně hry samotné a je možné, že multiplayer proti živým hráčům bude testován o něco později. První technický test proběhne příští víkend a uvidíme, jak se hře bude dařit.

Plná verze Halo: Infinite je v plánu na konec roku pro konzole Xbox Series X/S. Prozatím se můžeš pustit do bojů v předchozích dílech série Halo.


 Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Halo: Infinite, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.