Call of Duty: Vanguard představuje postavy

codvanguardbanner

Call of Duty: Vanguard můžeš předobjednat už nyní!

Aktualizace k 26.10. 10:40:

Už 5. listopadu dorazí Call of Duty: Vanguard. Nejnovější COD nás vezme do 2. světové války a tvůrci nyní vydávají doprovodné trailery, které představují jednotlivé postavy. Těmi jsou Polina Petrova, Arthur Kingsley, Daniel Take Yatsu a Padvamati Balan.

Polina Petrova pochází ze Stalingradu, kde se také stala zdravotní sestrou. Válka ji však nakonec přivedla do boje, kdy popadla odstřelovací pušku a začala svůj domov bránit proti okupantům. Arthur Kingsley je velitelem jednotky Task Force One, která má za úkol zastavit Heinricha Freisingera a postup takzvané čtvrté říše. Oba tito operátoři jsou součástí kampaně.

 

 

Zbylé dvě postavy budou k dispozici jen v multiplayeru. Daniel Take Yatsu je ostrostřelec, jenž kryje své druhý z dálky a Padvamati Balan zase drtí nacisty v přední linii.

 

 

Operátorů bude celkově 12 a v nejbližších dnech by měli být představeni i další. Call of Duty: Vanguard dorazí na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.


Aktualizace k 8.9. 10:49:

Activision kompletně představil multiplayer u hry Call of Duty: Vanguard. Hned v první den, tedy 5. listopadu bude ve hře 20 map, nebude chybět přizpůsobování zbraní, nové perky a killstreaky, nový režim Champion Hill, operátoři, vylepšení a vybavení. K představení multplayeru bylo vydáno i video, které vše představuje.

Co se týče map, tak těch bude na startu rovných 20 a do budoucna se počítá s dalšími. Už tak se ale jedná o největší počet v rámci série Call of Duty. Z toho 16 map je určeno pro multiplayer a 4 mapy pak budou pro mód Champion Hill. Mapy nás vezmou do bojů severní Afriky, západní a východní fronty a Pacifiku.

Nově si Call of Duty: Vanguard takzvaně vypůjčilo systém taktického ničení z Rainbow Six. Prostředí bude plně zničitelné, což může při určitých taktických manévrech poskytnout výhodu v tom, že se nepříteli zjevíte za zády. Průraznost a ničení materiálu ovlivní kalibr vaší zbraně.

Nově se objeví mód Patrol, který bude jakousi obdobou Hardpointu. Rovněž nebudou chybět režimy jako Team Deathmatch, Kill Confirmed, Domination, Search & Destroy či Champion Hill.

Call of Duty: Vanguard už nebudou frakce. Namísto toho se objeví týmové režimy, které budou tvořeny týmy fiktivních postav, které půjde různě upravovat. Call of Duty: WWII nabídlo dvě frakce – OSA a Spojenci. Vanguard chce být v tomto ohledu rozmanitější, byť na úkor realističnosti.

Velkou novinkou bude střelba naslepo. Pokud se tedy budete zrovna krčit za nějakou překážkou, tak vám hra umožní poslat nepříliš přesnou salvu z krytu, tak aby byla nějaká naděje zasáhnout nepřítele.

Ve hře bude zcela nový systém klanů, který nabídne specializovaný postup, který bude přizpůsoben konkrétnímu klanu či skupině hráčů. Klany budou fungovat napříč platformami, a dokonce i generacemi konzolí.

Nezapomeň si Call of Duty: Vanguard předobjednat včas!

 


Aktualizace k 20.8. 9:07:

Nedávno byl vypuštěn teaser ke hře Call of Duty: Vanguard, která nás čeká koncem roku. Za tou stojí studio Sledgehammer Games a nyní nám nabízí plnohodnotný trailer. Hra nabídne plnohodnotnou singleplayerovou kampaň, což je rozhodně úleva pro všechny sólo hráče. Autoři vsází na to, že ze všech možných národů poskládají fiktivní spojenecký tým.

„Prostřednictvím strhujícího příběhu a pozoruhodné cesty těchto zocelených vojáků hráči zažijí důležité bitvy druhé světové války, kdy se utkají s nepřáteli na východní a západní frontě Evropy a bojují za svobodný svět v Tichomoří a severní Africe,“ dodávají autoři.

V plánu je také plnohodnotný multiplayer, který do startu nabídne 20 map, nový herní režim Champion Hill nebo speciální Gunsmith systém. Rovněž bude ve hře přítomen režim Zombie, který má na svědomí studio Treyarch.

Call of Duty: Vanguard dorazí už 5. listopadu pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

 


Aktualizace k 16.8. 22:00:

Společnost Activision se konečně rozhodla pro odhalení nejnovějšího Call of Duty. Je jím skutečně Call of Duty: Vanguard o kterém se už pár týdnů spekulovalo. Na hře pracuje studio Sledgehammer a plnohodnotné představení proběhne už tento čtvrtek. Zatím tu však máme teaser, kterým došlo k ujištění, že jde právě o Call of Duty: Vanguard z druhé světové války.

 


Aktualizace k 12.8. 10:00:

V tomto týdnu začala ve hrách Call of Duty Black Ops Cold War a Call of Duty Warzone nová sezóna. Poměrně známý leaker série Tom Henderson přišel s informací, že nová hra bude oznámena už 19. srpna v rámci speciálního eventu ve Warzone. Jako potvrzení můžeme vzít fakt, že společnost Activision se na Hendersona obrátila, aby svůj tweet smazal.

Dalším potvrzením je fakt, že utekly obrázky, které potvrzují, že letos skutečně dorazí Call of Duty: Vanguard. Jak se těšíš na druhou světovou válku? Než vyjde Call of Duty: Vanguard, tak si můžeš zahrát předchozí titul z druhé světové války, a to Call of Duty: WWII.


Původní zpráva:

V minulých letech bylo zvykem, že o novém Call of Duty jsme věděli nejpozději v květnu. V letošním roce je ale situace odlišná. Tentokrát jen prosakují drobné detaily, a to navzdory tomu, že Call of Duty vyjde opět v listopadu. S největší pravděpodobností za tuto situaci může konkurenční Battlefield 2042.

Activision si je vědom silné konkurence v tomto roce a nechce ponechat nic náhodě. Na novém Call of Duty pracuje studio Sledgehammer Games (Modern Warfare 3, Modern Warfare 2019, Advanced Warfare a WWII). Dle všeho se nový titul jmenuje Call of Duty: Vanguard. Mělo by vyjít pro PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Call of Duty: Vanguard by nás mělo vzít do bitev 2. světové válkyEvropě a v Pacifiku. Kromě klasické kampaně a rozsáhlého multiplayeru dorazí i populární mód se zombíky. Díky tomu by se měla změnit mapa i ve Warzone. Nová sezóna do Call of Duty: Warzone a Call of Duty: Black Ops Cold War dorazí už 12.8. Je možné, že právě s uvedením nové sezóny přijde i oznámení Call of Duty: Vanguard.


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Call of Duty: Vanguard, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.