GTA V prodalo famózních 150 milionů kopií

GTA V (Grand Theft Auto 5) je i po letech stále velmi žádaným artiklem. Hra vyšla původně v roce 2013 pro PlayStation 3 a Xbox 360. O rok později vyšly vylepšené verze, které využily výkonu konzolí PlayStation 4 a Xbox One. Nedávno bylo navíc potvrzeno, že už v listopadu dorazí další upravená verze této hry pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Jen samotná "pětka" prodala po celém světě více než 150 milionů kopií. To se zcela upřímně nepovede ani mnohem rozsáhlejším sériím, natož jedinému titulu. V tuto chvíli je tak jako samostatný titul GTA V na druhém místě. Na první příčce se drží Minecraft, který má na kontě přes 200 milionů prodaných kopií. Celá série GTA už je neuvěřitelných 350 milionech prodaných kusů. Dá se očekávat, že GTA VI by se v budoucnu mohla stát nejprodávanějším videoherním titulem vůbec.

gtav

zdroj obrázku: Rockstar Games

Od Rockstaru si však nevede špatně ani Red Dead Redemption 2, které už má na kontě 38 milionů prodaných kopií a celá série má na kontě už 60 milionů. V Americe jde dokonce o nejlépe prodávanou videohru za poslední tři roky.

GTA 6 bude velkolepá událost, tak se mrkni, co nás nejspíš čeká!


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Grand Theft Auto V (GTA 5), přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.