Far Cry 6 ukazuje klíčové novinky

fc6 

Far Cry 6 můžeš předobjednat už nyní!

Aktualizace k 5.10. v 11:05:

Far Cry 6 vychází už ve čtvrtek a Ubisoft nově vydal video, které zachycuje nejzásadnější rozdíly oproti předchozím dílům. Během přestřelek bude možné si zvolit typ munice, kterou budeme střílet. Ať už to má být taková, která bude zápalná, pronikne pancířem nebo zlikviduje obrněné nepřátele. Speciální munici navíc půjde využít pro všechny typy střelných zbraní.

K cestování bude k dispozici kůň, což je vůbec poprvé v sérii. Koně využijeme hlavně na strmém a skalnatém terénu. Nebudou chybět také kosmetické úpravy na vybavení. Výbava umožní aktivaci několika pasivních bonusů, které se budou hodit hlavně v boji.

Nenech si ujít Far Cry 6 za skvělou cenu už tento čtvrtek! Hra bude dostupná pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

 


Předchozí zpráva:

Série Far Cry vždy uměla představit velmi zajímavé záporáky. Dalším z nich bude Antón Castillo, kterého ztvárnil herec Giancarlo Esposito. Far Cry 6 nám nabídne boj společně s odbojem proti tomuto despotickému diktátorovi

Ubisoft vydal dvě nová videa na nichž se tento hlavní záporák hry prezentuje. V první ukázce nám prezentuje plamenomet, který má být důležitou zbraní ve Far Cry 6. Ve druhé pak jasně vysvětluje, že jakožto jeden z předních členů odboje proti němu nemáš žádnou šanci. Dokážeš proti němu uspět?

 

 


Původní zpráva:

Sony měla v posledních dnech poněkud problémy s nejasnostmi ohledně upgradu hry Horizon Forbidden West. Nakonec se ukázalo, že upgrade z PS4 verze na PS5 verzi bude zdarma. Stejný osud čeká i Far Cry 6. Ubisoft již dopředu fanoušky ujišťuje, že bude možný bezplatný upgrade.

Pokud si tedy u nás pořídíš PS4 nebo Xbox One verzi hry Far Cry 6, tak můžeš provést upgrade na konzolích PS5 či XSX zcela zdarma. Podmínkou je samozřejmě vlastnictví PS5 s mechanikou nebo Xbox Series X.

Ubisoft už takto nabídl upgrady pro hry Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion, Immortals: Fenyx Rising a Rainbow Six: Siege. Všechny byly zdarma a totéž bude platit pro nejnovější Far Cry i chystaný Riders Republic. Uvidíme, zda bude Ubisoft podobnou politiku praktikovat i v dalším roce, ale za nás dáváme palec nahoru.

Nezapomeň si Far Cry 6 předobjednat včas!


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Far Cry 6, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.