V Horizon Forbidden West si zahraje Trinity z Matrixu

Aktualizace k 20.01. 11:50

Očekávaný Horizon Forbidden West nás doslova uhranul novým příběhovým trailerem a vývojáři nás nešetří s novými informacemi. Na konci traileru se ukáže tajemná žena, která se jmenuje Tilda. Tu si navíc zahrála herečka Carrie-Anne Moss, kterou známe z filmové série Matrix jako Trinity.

Rovněž si jednu z postav zahrála i herečka Angela Bassett. Tu jsme mohli vidět ve filmech Mission Impossible – Fallout či Black Panther.

 


horizonaloy

zdroj obrázku: Guerrilla Games

Aktualizace k 6.9. 9:45:

Když byl oznámen odklad hry Horizon Forbidden West, tak jsme se také dozvěděli, že hru půjde z PlayStation 4 verze upgradovat na PlayStation 5 jen při koupi edic Digital Deluxe nebo Collector's a Regalla. Většinu hráčů to doslova zvedlo ze židle, neboť u druhého Horizonu se předpokládalo, že bude spadat mezi dříve vydané hry, které by placený upgrade nevyžadovaly.

Původně tak dokonce standardní edici nemělo být možné upgradovat vůbec. Sony však na kritiku zareagovala rychle. Horizon Forbidden West si tak budou moci majitelé PlayStation 4 verze upgradovat zdarma na PlayStation 5 verzi. Jim Ryan ze Sony však dodává, že Horizon Forbidden West bude v tomto případě poslední hrou, která to v rámci cross-gen dovolí.

„Rád bych potvrdil, že všechny budoucí first-party PlayStation cross-gen hry, a to jak digitální, tak fyzické, budou mít možnost upgradu z PS4 na PS5 za poplatek 10 dolarů. To se bude týkat připravovaných her God of War, Gran Turismo 7 a všech dalších cross-gen titulů vydaných společností Sony,“ dodal.


Původní zpráva:

Dlouho se o tom spekulovalo, ale nyní to máme černé na bílém. Akční titul Horizon Forbidden West, který byl nedávno odložen na příští rok, tak se dočká české lokalizace. Hra nabídne kompletní české titulky. Horizon Forbidden West dorazí 18. února pro PlayStation 4 a PlayStation 5.

„Vrať se do postapokalyptického světa daleké budoucnosti hry Horizon a prozkoumej vzdálené kraje, bojuj s většími a úchvatnějšími stroji a seznam se s novými kmeny. Krajina umírá Roztroušené zbytky lidstva pustoší divoké bouře a nezastavitelné pohromy, zatímco se kolem jejich osad plíží hrůzné nové stroje. Život na Zemi směřuje k dalšímu vyhubení a nikdo neví proč. Teď je na Aloy, aby odkryla tajemství ukrytá za těmito hrozbami a obnovila pořádek a rovnováhu světa. Během své náročné výpravy se bude muset setkat se starými známými, tvořit aliance se vzájemně bojujícími novými frakcemi a odhalit odkaz prastaré minulosti – a zároveň zůstat vždy o krok vepředu před zdánlivě neporazitelným nepřítelem,“ jak hovoří oficiální popisek hry.

horizontitulky


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Horizon Forbidden West, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.