Death Stranding 2 vznikne, tvrdí Norman Reedus

Po posledních spekulacích ohledně další hry Hidea Kojimy už jeden neví, čemu vlastně věřit. Některé spekulace naznačují, že jeho další hrou bude již několikrát zmiňovaný Abandoned. Poté je tu další hra o které se mluví v souvislosti s Microsoftem. Nově se však spekuluje o tom, že spolupráce se Sony ukončena nebyla.

deathstrandingreedus

zdroj obrázku: Kojima Productions

Jak víme, tak Kojima Productions vytvořilo pro PlayStation 5 hru Death Stranding. Ta zaznamenala velký úspěch zřejmě se na mnoha frontách počítá s tím, že by do budoucna mohlo vzniknout, také Death Stranding 2. Se svou troškou do mlýna nyní přišel herec Norman Reedus, který ztvárnil hlavní roli v prvním díle.

Norman Reedus v jednom z rozhovorů zmínil, že s největší pravděpodobností bude i Death Stranding 2. Aktuálně je prý stav takový, že Sony a Kojima Productions vyjednávají o tom, zda má hra vzniknout či nikoliv. Nic však není vyloučeno a spíše bychom se divili, kdyby druhý díl nevznikl. Ještě před vydáním prvního dílu se Kojima nechal slyšet, že by rád Death Stranding 2 udělal, ale s jinými postavami, avšak ve stejném světě. Death Stranding dorazí 24. září také v Director’s Cut edici.


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Death Stranding 2, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.