Oznámena hra Grand Theft Auto: The Trilogy

Aktualizace k 11.10. 9:30:

Spekulace ohledně hry Grand Theft Auto: The Trilogy se nakonec ukázaly jako skutečné. Hra je oficiálně potvrzena studiem Rockstar a nabídne předělané tituly Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto Vice City a Grand Theft Auto San Andreas. Hry nabídnou úplně novou vizuální podobu, kterou nabídne Unreal Engine.

sanandreas

zdroj obrázku: Rockstar Games

Vydání má proběhnout ještě letos na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. V dalších týdnech se dozvíme více včetně data vydání.


Původní zpráva:

Je tomu už několik týdnů, co se rozjely spekulace o tom, že Rockstar Games připravuje kolekci Grand Theft Auto: The Trilogy. Informace byly evidentně pravé, neboť ji nyní ohodnotila korejská ratingová organizace. Od té už uteklo mnoho titulů, které ještě nebyly oznámeny.

Grand Theft Auto: The Trilogy má přinést legendární tituly Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto Vice City a Grand Theft Auto San Andreas. Nejenže se tak dostanou hry na aktuální konzole, ale rovněž by měli běžet na novém enginu. Uvidíme, jak tedy budou v nové grafice vypadat stará známá místa a rovněž i postavy. Odhalení hry je zřejmě už za rohem.


 Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Grand Theft Auto: The Trilogy, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.