God of War: Ragnarok bude mít české titulky

Aktualizace k 8.10. v 9:55:

Jednou z nejočekávanějších her roku 2022 je dozajista God of War Ragnarök. Nově bylo potvrzeno, že titul nabídne české titulky, jako tomu bylo u prvního dějství ze severské mytologie. Závěr tohoto dobrodružství tak bude příjemnější pro všechny české fanoušky a hráče.

„Santa Monica Studio přichází s pokračováním úspěšné hry God of War (2018). Kratos a Atreus se musí vydat do každého z devíti světů, aby hledali odpovědi a připravili se na předpovězenou bitvu, která ukončí svět. Kratos a Atreus se společně vydávají hluboko do devíti světů hledat odpovědi, zatímco se ásgardské síly připravují na válku. Během cesty budou prozkoumávat úžasné mytické krajiny, verbovat spojence z různých světů a čelit strašlivým nepřátelům v podobě severských bohů a monster. Hrozba Ragnaröku se stále víc přibližuje a Kratos a Atreus se rozhodují mezi bezpečím své rodiny a bezpečím světů..,“

God of War Ragnarök vyjde exkluzivně pro PlayStation 4 a PlayStation 5.

gowcz


Původní zpráva:

Sony v posledních týdnech poměrně dost mlčí ohledně novinek. To by se však záhy mělo změnit. Dnes uvidíme novou hratelnou ukázku ze hry Deathloop, která dorazí 14. září exkluzivně pro PlayStation 5. Dnešní State of Play bude mít 30 minut a z toho 8 minut a 30 sekund bude věnováno právě Deathloop. Kromě toho uvidíme i pár novinek od vývojářů třetích stran.

Dnešní State of Play můžeš sledovat zde:

 

Nicméně Sony začíná být pod útokem vlastního tábora. Ačkoliv nabídla začátkem roku skvělý Returnal a nádherný titul Ratchet & Clank: Rift Apart, tak není jasné, co pro nás chystá dále. Microsoft už se s novinkami vytasil na E3 a Sony je nyní na řadě. Dle insidera QuimSix, který odhalil předem dnešní State of Play, se dočkáme velké prezentace už v srpnu. Ta by měla nabídnout novinky ohledně chystaných her pro PS4 a PS5. Konkrétně je zmíněn gameplay z titulu God of War: Ragnarok!

 

Nejenže by se tedy japonská společnost vytasila s vynikajícím pokračováním God of War, ale podle všeho uvidíme více i z Horizon Forbidden West a dozvíme se finální datum. Stále platí, že by hra měla dorazit letos na podzim.

gow


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře God of War: Ragnarok, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.