Druhá řada Zaklínače začne povídkou Zrnko pravdy

Aktualizace k 9.8. 10:00:

Nově bylo potvrzeno, že nás hned na začátku druhé série seriálového Zaklínače čeká povídka Zrnko pravdy. Ta je jednou z nejoblíbenějších v rámci celé knižní série. Najdeme ji v první povídkové knížce s názvem Poslední přání. Geralt v ní najde dvě znetvořená těla, která ho zavedou ke stavení, kde žije jakýsi nestvůrný hybrid (něco mezi kancem, člověkem a medvědem). Tuto informaci potvrdila i vrchní scénáristka projektu Lauren Schmidt Hissrich. Dojde však na výraznější změnu oproti knižní předloze. V té se Geralt za hybridem Nivellenem vydá zcela sám, zatímco v seriálu mu bude sekundovat chráněnka Ciri.


Původní zpráva:

Velmi očekávanou druhou sérii Zaklínače uvidíme na Netflixu už letos! Potvrdil to WitcherCon na němž byl zveřejněn první trailer. Série se dočkáme 17. prosince a samozřejmostí budou české titulky. Děj druhé řady by měl být více přímočarý a nebude se skákat na časových osách. Jak naznačila první sezóna, tak ve druhé se Geralt zaměří na výchovu a výcvik Ciri.

 

Kromě druhé série hraného seriálu se letos dočkáme ještě dvou projektů ze světa Zaklínače. Prvním z nich je animovaný film The Witcher: Nightmare of the Wolf. Ten bude vyprávět příběh zaklínače Vesemira, který je Geraltovým mentorem. The Witcher: Nightmare of the Wolf dorazí 23. srpna a nebudou chybět ani české titulky.

witchernightmare

zdroj obrázku: Netflix

Poslední novinkou je samozřejmě informace o Kompletní edici Zaklínače 3. Ta vyjde pro PS5 a XSX/S ještě tento rok. Hra nabídne vylepšenou grafickou stránku a nabídne i pár věcí s tématikou seriálového Zaklínače. Next-gen upgrade by měl vyjít i pro Nintendo Switch a pro majitele původní hry bude zcela zdarma. Datum vydání bude ještě upřesněno.

zaklinac3komplet

zdroj obrázku: CD Projekt RED

Než dorazí Zaklínač 3 v kompletní edici, tak si pořiď původní hru. Upgrade Tě pak nebude nic stát!


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Zaklínač 3, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.