Tamagotchi Connection modrá

Kód: 3314
299 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tamagotchi Connection: Virtuální domácí mazlíček v kapse

Zažij radost z péče o domácího mazlíčka s Tamagotchi Connection! Tato kapesní elektronická hračka ti umožní mít svého vlastního virtuálního mazlíčka vždy u sebe.
Krm ho, hraj si s ním a sleduj, jak roste a vyvíjí se přímo před tvýma očima.

Klíčové vlastnosti:

Interaktivní zážitek: Tamagotchi Connection nabízí interaktivní zážitek, kde tvoje péče a interakce přímo ovlivňují růst a vývoj tvého mazlíčka.
Vychovávej svého mazlíčka: Krm svého mazlíčka, uč ho novým dovednostem, a sleduj, jak se mění a vyvíjí v závislosti na tvé péči.
Praktická velikost: Tamagotchi Connection je malým a lehkým společníkem na cestách a umožňuje ti mít svého virtuálního mazlíčka vždy u sebe.

Napájení pomocí 2x LR4G baterií (jsou součástí balení)

Barevnost tlačítek se může lišit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Retro konzole
Stav: Nové
Typ: Jiné
Kategorie: Konzole, Retro
Velikost: 45 x 55 mm
Položka byla vyprodána…
Nevyplňujte toto pole:
S Avatar autora Thamagotši 2.11.2023 22:32
Koupyl sem sy to a nemohu doporučit . Protože to nerozjede žádnou hru jen tam mám jakéhosy psa to je divné, hodně divné. Asy špatný Softvarier . Můžete my prosým poslat PlayStation 5 jako kompenzacy ? Docela mě to štve a nevým co mám dělat . Mislel som sy že sy tam zahraju aspoň GTA 5 niebo FIFU 24 apod. Klamavie reklamí !!! Já sy chtěl zahrát nové víkoné hry a tam je jakejsy pes . Som rozcylený . Požaduju kompenzacie !!! Minimálně PS 5 + hry EA FC 24 + ještě nějakou . Můžete my prosým napsat , abi jste to vyřešili? Protože si zaslouzym kompenzacie . Napyste a domluvieme sa !!! Kam zaslat PS 5 a hri !!! Omluvám se za pár chib moj mobyl sa zbláznil. A som původní z Bulharska a často som žil v Turmenistanku . Díky . S přáním hezkých velikonoc váš zakazník mjr Jirka Biháry Lakatoš MBA
Odpovědět