Příslušenství pro herní konzole

#showmore#

Chceš mít z hraní her na svojí konzoli maximální zážitek? Chceš mít nezapomenutelně strávené chvíle se svými přáteli? Pokud jsi si aspoň na jednu otázku odpověděl ANO, pak neváhej a scrolluj níž.

Nikdo nechce být z kola ven, a proto se Ti bude hodit jistě ovladač navíc. Ať už z důvodu navýšení počtu hráčů, nebo z důvodu vybití tvého oblíbence. I pro tento případ pro tebe máme šikovnou pomůcku v podobě nabíjecích a dokovacích stanic. A nebo víš co? Pořiď si klidně (i jen pro sebe) ovladače rovnou dva. Nemusíš už pak nikdy ztrácet čas při dobíjení jednoho gamepadu. Pořiď si dva, společně se stanicí a ovladače mezi sebou jednoduše střídej.

Samozřejmě chápeme, že emoce občas převládnou nad zdravým rozumem, takže na tyto chvíle doporučujeme k ovladači taky pořídit silikonový obal na ovladač, který může zamezit pár škrábancům a oděrkám. Další užitečnou vychytávkou jsou ochranné silikonové kloboučky, zvýší citlivost analogu a navíc jej ochrání. Jakýkoliv obal či návlek jistě ocení jak tvoje konzole tak ovladač. Pro cestování rozhodně doporučujeme zvolit kufřík nebo cestovaní tašku.

V případě, že by sis naše tipy četl až později, ve chvíli, kdy již došlo k nějakému nekonečnému souboji nebo napínavému závodu, pak Ti rádi s opravou pomůžeme v našem servisu.

Samozřejmě nezapomínáme ani na to hlavní, čímž jsou konzole, ať už se jedná o PlayStation 4Xbox One, nebo Nintendo Switch. Své konzole můžeš doladit ještě například chladícím větráčkem, nebo stojanem s chlazením.

A v neposlední řadě si můžeš svoje herní doupě vyšperkovat za pomoci herních předmětů, jako jsou herní lampičky. Často samozřejmě hru člověk nemůže nechat nedohranou, proto na doplnění sil a energie také nabízíme stylové hrnečky, které Ti vždy poskytnou tematickou nádobu na kávu nebo energetické nápoje.

 

Stránka 1 z 8 - 287 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 8 - 287 položek celkem