Nintendo Switch Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

Kód: 2357-N
Tip Na prodejně
Značka: Rockstar
1 179 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení

Lokalizace: Angličtina

Detailní informace

Detailní popis produktu

Po dlouhých letech se fanoušci série Grand Theft Auto (GTA) dočkali. Rockstar přináší na trh Definitive Edition, která nabídne hry Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City a Grand Theft Auto: San Andreas v té nejlepší možné podobě. Textury jsou nově ve vysokém rozlišení, tituly nabídnou věrněji zpracované postavy, prostředí a vyšší dohlednost. Kromě toho bylo také upraveno ovládání tak, aby odpovídalo dnešním standardům.

Grand Theft Auto III (GTA III)

Titul, který je z kolekce vůbec tím nejstarším je Grand Theft Auto III. Hra vyšla jako první GTA v historii ve 3D provedení v roce 2001. Hlavním hrdinou je zločinec Claude Speed. Toho při jedné z loupeží zradila jeho přítelkyně Catalina a on je připraven se jí za to pomstít. Vydáme se tak znovu do Liberty City, kde bude potřeba vyvinout hodně úsilí a postavit se Catalině napřímo.

Grand Theft Auto: Vice City (GTA: Vice City)

Mnohými velmi oblíbený titul, který čerpal z reálií skutečného Miami. Hra vyšla v roce 2002 a dodnes patří mezi nejhranější díly v sérii. Hlavním hrdinou je tu Tommy Vercetti, který pracuje pro nejrůznější zločinecké bosse napříč celým Vice City. Tommy se vrací po odpykaném patnáctiletém trestu a hodlá si svou reputaci napravit těmi největšími zločiny, které toto město kdy poznalo.

Grand Theft Auto: San Andreas (GTA: San Andreas)

Legendární CJ se s GTA: San Andreas přiřítil na naše obrazovky už v roce 2004. Carl Johnson se z Liberty City vrací po letech do rodného Los Santos. Jeho matka byla zavražděna gangem Ballas. CJ je tak nucen zmobilizovat veškeré síly z Grove Street a vydat se za odplatou. Jak se záhy ukáže, tak vražda jeho matky byla pouhým prvopočátkem rozsáhlejších potíží.

Díky Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition si můžeš užít starou herní klasiku v moderním podání a věř, že to bude stát za to!

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na herní konzole a PC
Doporučený věk: 18+
Herní série: Grand Theft Auto | GTA
Kompatibilita: Lite, OLED
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Akční, Open-world, Příběhové, Střílečky
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Singleplayer
Kategorie: Hry, Nintendo
Rok vydání: 2021

Trailer

Nevyplňujte toto pole:
PK Avatar autora Karta 10.6.2024 09:12
Je součástí balení karta?
Odpovědět