Hry na herní konzole

Konzolové hraní je čím dál tím oblíbenější zábavou v domácnostech. U nás najdeš výběr těch nejlepších her pro konzole PlayStation, Xbox a Nintendo. Je pouze na tobě, zda si zvolíš akci, RPG, závody, strategii nebo simulátor. Který virtuální svět s námi navštívíš příště?

V letošním roce nás čekají velké novinky, neboť Sony se chystá k vydání nejnovějšího PlayStation 5. Microsoft na podzim také uvede na trh konzoli Xbox Series X.

Fotografie her jsou pouze ilustrační. Informace o jazykové lokalizaci a různých speciálních edicích daných titulů jsou uvedeny přímo v názvu resp. v popisku produktu, nikoli na fotografii. U bazarových a renovovaných her není platnost bonusových kódů zaručena, není-li uvedeno jinak. Přebaly her mohou být v různých evropských jazycích, stále však platí lokalizace, která je uvedena v popisu produktu. Kromě bazarového zboží jsou všechny naše produkty v plné verzi a v originálním balení.

 

Nejprodávanější

29
24991292499
Značky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Další informace
Doporučený věk
Herní žánr
Kompatibilita
Stav

Stránka 1 z 58 - 1029 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 58 - 1029 položek celkem

Náš e-shop používá soubory cookies. Nedá se to jíst a podle nových pravidel EU to tady musíme mít. Odkliknutim se váš život nijak nezmění.