Suicide Squad: Kill the Justice League dorazí příští rok

Aktualizace k 25.3.2022 9:00:

Ačkoliv jsme doufali, tak letos se hry Suicide Squad: Kill The Justice League nedočkáme. Studio Rocksteady informovalo fanoušky o tom, že hra dorazí až na jaře roku 2023. Zdá se tedy, že vydavatel hru oznámil poměrně brzy. Odhalena totiž byla už v polovině roku 2020 a původně se s ní počítalo na letošní rok.

„Vím, že je odklad frustrující, ale čas navíc půjde do vytvoření té nejlepší hry, jakou umíme. Těším se, až společně uvedeme do Metropolis chaos. Děkuji za vaši trpělivost,“ uvedl Sefton Hill, který působí ve studiu jako creative director.

 

Suicide Squad: Kill The Justice League je ve vývoji pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Hra půjde hrát v kooperaci až 4 hráčů, přičemž se ujmou rolí Captaina Boomeranga, Harley Quinn, Deadshota a King Sharka.

Vydavatel však ujišťuje, že herní titul Gotham Knights dorazí ještě v letošním roce.


Aktualizace k 18.10.2021 9:50:

Studio Rocksteady se nesmazatelně zapsalo mezi fanoušky komiků, neboť jejich série Batman Arkham patří mezi to nejlepší, co komiksový svět ve videohrách nabízí. Ačkoliv to trvalo dlouho, než jsme se dozvěděli na čem studio pracuje, tak nyní už víme, že půjde o Suicide Squad: Kill The Justice League.

Po roce od oznámení jsme se dočkali nové ukázky, která hru trochu přibližuje, jelikož ukazuje příběhové pozadí a samotné „hrdiny“. Titul vyjde v příštím roce pro next-gen konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

justiceleague

zdroj obrázku: Rocksteady

„Suicide Squad: Kill The Justice League kombinuje charakteristickou příběhovou hratelnost z pohledu třetí osoby. Originální příběh hry se odehrává v bohaté metropoli otevřeného světa a sleduje čtyři členy Suicide Squad, kteří se vydávají na nemožnou misi za záchranu Země a zabití největších DC superhrdinů světa,“ uvádí popisek hry.

 


Původní zpráva:

Už je to více než rok, co jsme se dočkali bláznivého traileru na hru Suicide Squad: Kill The Justice League. Ta vychází ze stejného univerza, jako Batman: Arkham. Brzy se však dočkáme dalších informací, neboť se hra společně s Gotham Knights ukáže na akci DC Fandome, a to už 16. října. Dočkáme se nových záběrů přímo z hraní a dalších novinek.

Druhá hra Gotham Knights nás vezme do Gothamu, kde po smrti Batmana nastal chaos a ten je potřeba dát do kupy. Objeví se tak hrdinové Nightwing, Red Hood, Batgirl a Robin. Všichni tak musí bojovat společně, aby zločin zastavili. Titul bude hojně stavět na kooperaci až 4 hráčů.

To samé platí pro Suicide Squad: Kill the Justice League, kde hlavními hrdiny budou Deadshot, Harley Quinn, Captain Boomerang a King Shark. Jejich cílem je eliminace hlavních hrdinů DC, jako jsou Superman, Wonder Woman či Aquaman.


Pokud chceš mít zprávy nejen o hrách Suicide Squad: Kill The Justice League, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.