Únik informací o nových hrách od Bethesdy

Na internetu se objevily spekulace o nových hrách od společnosti Bethesda. Kromě toho, že společnost připravuje na letošní rok velký RPG titul Starfield. Kromě toho je také v přípravě The Elder Scrolls 6, který byl oznámen v roce 2018. Od té doby o něm ale nemáme informace a Todd Howard, který je šéfem studia potvrdil, že nás čeká ještě několik let do jeho uvedení.

Zůstaňme tedy nejdříve u The Elder Scrolls 6. Podle posledních informací má titul vyjít v roce 2025 až 2026, kdy s ním interně společnost počítá. Šestý díl fenomenální série se má definitivně odehrávat v Hammerfellu o němž se dost spekulovalo. Hra má nabídnout rozsáhlý politický systém a bude možné uzavírat sňatky s jinými postavami a řešit i jakési manželské problémy a povinnosti. Nemáme však čekat žádné draky. Ostatně ti byli v sérii spíše jakýmsi zpestřením v provincii Skyrim.

 

Další hrou má být utajené MMORPG ze světa Star Wars. Od té doby, co práva na značku nemá pouze EA, tak nás čeká mnohem více her z tohoto univerza. Ono MMORPG zatím nemá žádný konkrétní název, ale mělo by se točit okolo událostí a reálií z projektu The Mandalorian. Kromě tohoto MMORPG vzniká i další Star Wars akční adventura, kterou napíše známá scénáristka Amy Hennig (série Uncharted).

Bethesda údajně také řeší restart série Quake, na kterou čekáme už dlouhé roky. V poslední době se dokonce spekulovalo o tom, že hlavní hrdinkou má být tentokrát žena. Podle všeho se také pracuje na remasterech starších titulů ze sérií The Elder Scrolls a Fallout. The Elder Scrolls by dokonce mělo dostat strategický titul podobný například sérii Civilization.

 

Chceš ušetřit na hrách od Bethesdy?

Tak klikni na ikonku níže a získej svou odměnu

 10

Další hrou, která je nyní ve vývoji je záhadný Spyteam o něm se bohužel v tuto chvíli nic neví, jen to že na něm pracují studia BGS Austin a Montreal. Studio Roundhouse pracuje na novém PvPvE projektu, o němž toho také není více známo.

Spekulace se objevily i o třetím Wolfensteinu, tam se však pouze předpokládá, že je ve vývoji a více bychom se mohli dozvědět v brzké době. Autoři ze studia MachineGames pracují také na novém titulu s Indianou Jonesem v hlavní roli.

 

Poslední známou novinkou je pak hra od Terrible Toybox, které pracuje po mnoha letech na pokračování legendárního Monkey Islandu. Konkrétně půjde o Return to Monkey Island a studio vede duchovní otec série, Ron Gilbert.

A kde se veškeré tyto informace vzaly? Přinesl je leaker známý jako Skullzi, který už dříve měl dobré informace o plánech Bethesdy a navíc zveřejnil kdysi rané verze Starfieldu. Shpeshal_Nick, který je také známý svou informovaností o projektech Bethesdy, tak potvrzuje, že zachytil velmi podobné zvěsti.