Titanfall 3 není ve vývoji

Mnoho hráčů po celém světě čeká na návrat značky Titanfall. Titanfall 2 vyšel už před 5 lety a zatím to nevypadá, že by se měl další díl uskutečnit. Nedávno uniklý seznam společnosti NVIDIA vyvolal velké pozdvižení, neboť se v něm objevily hry, které by hráči rádi chtěli, ale nebyl nikdo potvrzen jejich vývoj.

titanfall

zdroj obrázku: Respawn Entertainment

V seznamu se objevil například Titanfall 3 nebo Crysis 4. Kromě specifických her na PC tu tak byla velká šance na vydání her pro konzole. Zástupci Cryteku už ale potvrdili, že na hře Crysis 4 se nepracuje, a to samé platí pro Titanfall 3. Uniklý seznam her obsahuje pouze vymyšlené tituly, které používají prý zaměstnanci GeForce NOW k testování a rozhodně tak nejde o žádné potvrzení.

Studio Respawn Entertainment se nechalo slyšet, že další Titanfall v přípravě není, a to i proto, že ve vývoji je prý mnoho jiných her ve studiu. Dá se předpokládat, že aktuálně se pracuje na Star Wars Jedi: Fallen Order 2, dost možná také pokračování hry Apex Legends a například v minulém roce vydalo studio zajímavou hru Medal of Honor: Above and Beyond, která však na konzole zatím nevyšla, neboť je určena pro VR. Stát by se tak ale mohlo s PS VR2 na PS5.


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Titanfall 3, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.