The Witcher: Nightmare of the Wolf představuje postavy

Animovaný film The Witcher: Nightmare of the Wolf (Zaklínač: Vlčí sen) je už na cestě. Premiéra proběhne 23. srpna na Netflixu. Streamovací gigant včera vypustil sadu sedmi tematických plakátů, které lákají na důležité postavy v příběhu. Děj se totiž nezaměří na populárního Geralta z Rivie, ale jeho mentora zaklínače Vesemira. Konkrétně se podíváme na to, jaké to bylo, když by Vesemir ještě mladý.

Co se týče postav, tak kromě Vesemira (a jeho dětské podoby) nebude chybět Luka, což je Vesemirův velmi extrovertní kolega. Vůdcem tehdejšího řádu zaklínačů je Deglan a objeví se také kaedwenská šlechtična a králova poradkyně, Lady Zerbst. I animovaná série nabídne silný ženský charakter v podobě čarodějky Tetry Gilcrest, která má za úkol udržet na Kontinentu mír.

Jako posledního nám autoři představí Filavandrela aén Fidháila, což je elf z Dol Blathanna, který vede uprchlou skupinku elfů v horách. Postava se objevuje v rámci knižní ságy, ale také byl k vidění v hraném seriálu.

 

Film The Witcher: Nightmare of the Wolf (Zaklínač: Vlčí sen) tedy dorazí 23. srpna. Nabídne rovnou český dabingčeské titulky. Těšit se můžeme na osmdesáti minutovou stopáž.

Pokud se zatím tolik neorientuješ v univerzu Zaklínače, tak Ti doporučujeme rozehrát skvělý titul Zaklínač 3: Divoký hon, který Tě uvede do děje.


Pokud chceš mít zprávy nejen o animovaném filmu The Witcher: Nightmare of the Wolf, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.