PlayStation 5 bude neustále vylepšován

playstation5

zdroj obrázku: Sony PlayStation

Sony stále přemýšlí nad tím, jak vylepšit konzoli PlayStation 5. Nedávno jsme se dočkali nového firmwaru, který umožnil připojit externí SSD, čímž dojde k zvýšení kapacity v konzoli. Rovněž bylo upraveno i uživatelské rozhraní a z naší osobní zkušenosti musíme uznat, že zejména sekce trofejí je mnohem lépe zpracována.

Hideki Nishino ze Sony nyní dodává, že tato vylepšení jsou pouze předvojem toho, co má v budoucnu přijít. Sony prý neustále přemýšlí nad tím, jak konzoli vylepšit. Kromě toho už mají spoustu nápadů, které by pro hráče mohli být nejen příjemné, ale i přínosné.

„Se systémem PS4 jsme se toho hodně naučili a stále se učíme z toho, jak hráči systém používají a jak samotné hry fungují. Víme, jaké funkce jsou oblíbené a jaké se používají. Před uvedením PS5 jsme měli obrovský seznam věcí, které jsme chtěli udělat. Vlastně jsme snili o tom, že budeme dělat na všech.

Na seznamu jsou zajímavé, vzrušující a fantastické nápady. Je toho hodně, o co komunita žádá. Na tomto seznamu pilně pracujeme a v budoucnu jich bude mnohem více. Dostáváme spoustu zpětné vazby od komunity prostřednictvím sociálních sítí nebo přímo z konzole, stejně jako od médií, od mé rodiny, od mých přátel. Naše aktualizace se netýkají pouze aktualizací firmwaru. Pokud se podíváte blíže na systém PS5, měníme chování uživatelského rozhraní poměrně často. Někdy provádíme přizpůsobení pro určitou skupinu lidí, abychom zjistili, jak se tyto funkce používají.“

Jak je vidět, tak Sony bude konzoli PS5 stále vylepšovat, abychom měli požitek z hraní co největší.


Pokud chceš mít zprávy nejen o konzoli PlayStation 5, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.

Náš e-shop používá soubory cookies. Nedá se to jíst a podle nových pravidel EU to tady musíme mít. Odkliknutim se váš život nijak nezmění.