Marvel’s Midnight Suns dorazí až v druhé polovině 2022

Aktualizace k 04.11. v 10:50:

Letos na GamesComu byla představena hra Marvel’s Midnight Suns pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. Jak už si ale pomalu zvykáme v posledních měsících, tak téměř žádná hra nedodržuje původně stanovené datum vydání. Původní termín dokončení byl stanoven na březen roku 2022. Nyní bylo oznámeno, že hra vyjde později, a to až v druhé polovině příštího roku.

midnightsuns

zdroj obrázku: Firaxis Games

„Víme, že se mnoho fanoušků těšilo, až si naši hru zahrají příští rok na jaře, a věřte nám, že se toto rozhodnutí nerodilo lehce. Rozhodli jsme se ale posunout vydání, protože potřebujeme více času, abychom z Marvel’s Midnight Suns udělali tu nejlepší možnou hru. Věříme v naší vizi pro Marvel’s Midnight Suns a chceme vytvořit nezapomenutelné dobrodružství."

„Díky zvrácené kombinaci magie a vědy nechvalně proslulá síla známá jako Hydra oživila Lilith, matku démonů, po staletích spánku. Lilith se nezastaví před ničím, aby naplnila prastaré proroctví a vyvolala svého zlého pána Chthona. Avengers, kteří se ocitají na pokraji sil, se zoufale snaží bojovat ohněm proti pekelnému ohni a požádají o pomoc Midnight Suns – Nico Minoru, Blade, Magik a Ghost Rider, mladé hrdiny se schopnostmi s nadpřirozeným původem, kteří se dali dohromady, aby zabránili přesně tomu proroctví, které chce Lilith naplnit. Společně vzkřísí prastarého válečníka – Huntera, Lilithino opuštěné dítě a jediného hrdinu, o kterém se ví, že ji kdy porazil,“ uvádí oficiální popisek hry.


Minulý týden v rámci GamesComu se nám představila nová Marvel hra. Tou je Marvel’s Midnight Suns, kterou připravuje studio Firaxis. To je známé svou skvělou tahovou sérií XCOM. V podobném duchu bude i titul Marvel’s Midnight Suns, kde půjde o tahové souboje s hrdiny z univerza Marvel. A nedočkáme se jen těch velmi populárních z filmů, ale také nečekaných posil, jako jsou Wolverine, Ghost Rider, Blade a další.

Nyní tu máme i první gameplay záběry, které ukazují, že ve studiu Firaxis vědí, co dělají. Marvel’s Midnight Suns vyjde pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. Datum vydání ještě není stanoveno, ale finanční zpráva 2K nám potvrdila, že se tak stane do března 2022.

 


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Marvel’s Midnight Suns, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.