DOPRAVA ZDARMA s Balíkovnou! Nakup za 500 Kč, použij kód BALIK24 a sleva na dopravu je tvoje.

Microsoft prý oznámil zatím jen třetinu exkluzivit

Ačkoliv je společnosti Microsoft vyčítáno, že nemá dostatek exkluzivit oproti konkurenčním platformám, tak na posledních akcích se ukázalo, že několik klíčových značek už je ve vývoji. Herní novinář Jez Corden je však přesvědčen, že Microsoft toho má pro Xbox ještě mnohem více a zatím vše neukázal. Zatím prý byla ukázána zhruba třetina toho, co se ve skutečnosti připravuje.

xboxlogo

zdroj obrázku: Microsoft

Xbox Game Studios mají v záloze ještě mnoho titulů, které jsou v různých stádiích vývoje. Navíc se do těchto dalších her prý nepočítá akvizice Bethesdy a jejích her. Konkrétně informace vedou k Mojangu, který prý připravuje dva nové tituly. Studio Obsidian má také nový titul, pracuje se na Gears 6 a nové hře od The Coalition. Novou značku vyvíjí i Double Fine a Compulsion. Následně jsou to pak i hry třetích stran, které budou exkluzivně pro Xbox.

Compulsion Games mají tvořit temnou fantasy akci z pohledu třetí osoby a mělo by jít o titul postavený na Unreal Enginu 5. V Bethesdě se připravuje Starfield, The Elder Scrolls VI a podle všeho nový Wolfenstein a restart série Quake. Rovněž se mluví o The Evil Within 3 a o novém projektu v kooperaci se společností Tencent.

Plány Microsoftu zřejmě nebudou malé. Kromě toho totiž výrazně roste počet zaměstnanců pod divizemi Xbox Game Studios. Velký nárůst mají studia Obsidian Entertainment, Playground Games (zde se tvoří nové Fable), Undead Labs, Turn10, Ninja Theory, Zenimax Online a MachineGames.

Uvidíme tedy, kdy se nové projekty ukážou a kdy se jich dočkáme.


Pokud chceš mít zprávy nejen o exkluzivních hrách od Microsoftu, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.